Новини роботів для дітей

З платформою Algobrix діти зможуть будувати роботів і програмувати

Ми все глибше занурюємося в автоматизоване майбутнє. Тому навички програмування для дітей стають не менш важливими, ніж ази математики і рідної мови. Ми вже бачили безліч різних ігрових платформ, призначених для навчання дітей програмуванню від таких компаній як Google, Fisher-Price і Osmo. Їх ряди готова поповнити ще одна платформа: Algobrix, сумісна з частинками конструктора Lego. З її допомогою діти зможуть будувати різнокольорових ботів і грати з кодом.

Настільний робот Q.bo One від Thecorpora на базі Raspberry Pi 3 і Arduino

Компанія робототехніки   Thecorpora, що базується в Барселоні, запустила на платформі Indiegogo кампанію зі збору коштів на виробництво нового робота. Наступника моделі Q.bo, представленої ще в 2012 році, призначеної для дітей, вчителів, розробників і просто цікавляться роботами. Нова модель, Q.bo One, на відміну від попередньої, не така мобільна і просто стоїть на робочій поверхні. Зате описується розробниками як проста в збірці і програмуванні.

Набір Sony Toio поєднує в собі крихітних роботів і ігрову консоль

Компанія Sony навряд чи спаде на думку першої в тому, що стосується роботизованих іграшок. Але у неї такі є. Наприклад, робот, що нагадує цуценя, під назвою Aibo, танцюючий Rolly або повноцінний роботизований набір KOOV. Новий продукт від Sony вибирається за рамки простих іграшок. Набір Toio розширює горизонти, пропонуючи потенційним юним користувачам познайомитися з системою, що поєднує в собі орігамі, крихітні роботизовані кубики і своєрідну ігрову консоль з контролерами і навіть картриджами.

Робот Einstein допоможе всім бажаючим почати розбиратися в науці

Розробник гуманоїдних роботів Hanson Robotics повернувся з новим навчальним пристроєм. Ним став роботизований професор Ейнштейн, здатний ходити і розмовляти, майже як справжній. Заодно він здатний змінювати вираз обличчя, жестикулювати і розпізнавати людську мову. Робо-Ейнштейн може стати вірним компаньйоном для зацікавлених в науці. Розробники якраз відкрили краудфандингову кампанію зі збору коштів на виробництво цього милого, але трохи страхітливого девайса.

Bots_alive додасть ШІ та аугментовану реальність до простих іграшкових роботів

З тією кількістю роботизованих іграшок, які випускаються сьогодні, діти майбутнього навряд чи повірять в те, що колись вони не могли рухатися і діяти самостійно. Новий іграшковий набір bots_alive виринає у світ, переносячи штучний інтелект та аугментовану реальність на базових роботів Hexbug. Виринає, звичайно, на краудфандінгову платформу Kickstarter.

Робот Plobot навчить дітей у віці від 4-х років програмувати

Представлений на Kickstarter робот Plobot призначений для того, щоб діти, які ще навіть в школу не пішли, навчилися розуміти логіку програмування. Навчання проводиться через розповідання історій і гру, з картками замість коду на екрані. Навчити дітей програмуванню сьогодні намагаються багато розробників, адже вже зрозуміло, що під час повстання машин найдовше проживуть саме програмісти. Але зазвичай вік цільової аудиторії починається з молодшого шкільного. Творці Plobot, мабуть, вирішили, що програмувати можна вчитися раніше, ніж читати і писати.

Airblock - дрон для навчання і розваги, що програмується та моделюється

На сучасному ринку зустрічаються два різновиди дронів. З одного боку ми маємо по-справжньому круті професійні девайси, що вражають своїми можливостями. Але вони й коштують приблизно як крило від справжнього літака. З іншого бок — це прості іграшки, яких від радіокерованих вертольотиків відрізняє тільки зовнішній вигляд. Вони коштують недорого і ви навряд чи станете плакати, якщо зламаєте цілу купу таких.

Сферичний модульний робот Cell Robot для дітей та дорослих

Іграшкові роботи сьогодні дуже поширені. З ними можна грати, вчитися програмуванню і навіть пробувати подружитися. Багато з них модульні, до них можна додавати додаткові компоненти. Але навряд чи в цьому вони зможуть зрівнятися зі сферичним CellRobot від компанії KEYi Tech. Його можна без проблем перетворити в купу різних предметів: розумну камеру, систему захисту будинку або навіть робота-бармена.

Підписатися на цей канал RSS