Набір Sony Toio поєднує в собі крихітних роботів і ігрову консоль

Компанія Sony навряд чи спаде на думку першої в тому, що стосується роботизованих іграшок. Але у неї такі є. Наприклад, робот, що нагадує цуценя, під назвою Aibo, танцюючий Rolly або повноцінний роботизований набір KOOV. Новий продукт від Sony вибирається за рамки простих іграшок. Набір Toio розширює горизонти, пропонуючи потенційним юним користувачам познайомитися з системою, що поєднує в собі орігамі, крихітні роботизовані кубики і своєрідну ігрову консоль з контролерами і навіть картриджами.

Набір Toio складно охарактеризувати одним словом. Можна сказати, що це освітня роботизована система. По суті, вона зібрана з трьох частин. До її складу входять роботи, що представляють собою кубики з колесами, сенсорами і камерою. Потім йде контролер, прийняв форму мініатюрної ігрової консолі. І є база з двома слотами для підзарядки кубиків-роботів, а з нею два круглих контролера з сенсорами руху для ручного керування роботами.

Роботи і консоль є головними ядрами системи, але третя частина не менш важлива. З картриджами і аксесуарами можна придумати найрізноманітніші заняття. На відміну від більшості більш вільних навчальних роботизованих систем для дітей, Toio пропонує ігрове проведення часу із заздалегідь визначеними заняттями і інструментами до них. Це і спеціалізовані мати, за якими роботи можуть пересуватися, і паперові фігури, які вона самостійно контролює вирізає, складає, а потім кріпить до роботам заради виконання різноманітних трюків.

Набір Sony Toio

Також, на відміну від багатьох інших подібних наборів, Toio Неможливо сфокусуватись на електронних і механічних додатках. Замість цього в Sony хочуть надихнути дітей на ручне творчість: створення виробів з паперу та тканини в якості запчастин для робота. саме собою, в процесі може знайтися місце і для воєн роботів. У стилі сумо.

Набір Toio від компанії Sony

Звучить вражаюче, чи не так? Але до того моменту, коли можна буде піти і купити набір Toio, ще доведеться почекати. Він не з'явиться в продажу навіть у найближчому майбутньому, тому що поки є тільки предметом кампанії на краудфандінговой платформі First Flight від Sony. Якщо Sony Toio здасться потенційно цікавим пристроєм, який буде продаватися, то за межі кампанії воно вийде. Залишається тільки сподіватися, що повз увагу громадськості набір не пройде.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар