Еще новости наших партнеров

Новости и рекламные материалы наших партнеров

Золоті правила техобслуговування автомобіля

Кожному власнику автомобіля необхідно знати основні правила обслуговування «залізного коня». Це забезпечить довгу і безпроблемну службу авто, допоможе заощадити на ремонті.

Чим дивують гаджети Samsung?

Компанія Samsung виробляє багато цікавих пристроїв: цифрових фотоапаратів, планшетів, навушників, ноутбуків. Але особлива увага громадськості завжди була прикута до смартфонів, які легко витримують шалену конкуренцію ринку і змушують цікавитися подробицями нових версій задовго до виходу.

3D: Створення візуалізації інтер'єру

3d візуалізація інтер'єру - це фотореалістичне тривимірне зображення внутрішнього простору приміщення. Модель інтер'єру, розроблена в 3D max, дає можливість в повній мірі побачити і оцінити майбутню кімнату з меблями і декоративними елементами інтер'єру.

Вибираємо чохол акумулятор для iPhone 11 - огляд характеристик

Розряджена батарея смартфона не повинна стати кошмаром, і для того, щоб не дозволяти цьому стати постійною проблемою, потрібно купити чохол акумулятор для iPhone 11. З ним можна легко уникнути низького рівня заряду в батареї і захистити телефон.

Як створити сайт самостійно?

Замислившись про створення власного сайту, більшість вважає за краще скористатися послугами професійних агентств. Разом з тим нескладний за функціоналом інтернет-ресурс цілком можна зробити самостійно, орієнтуючись на свої потреби і бажаний результат.

Купити телевізор LG - в інтернет-магазині TopTV

Тим, хто цінує безкомпромісну якість і інновації в побутовій техніці, варто купити телевізор LG. Продукція південнокорейського концерну з року в рік приємно дивує стабільністю роботи і відповідністю запитам користувачів.

Які IT фахівці найбільш затребувані в Україні?

На українському ринку праці список затребуваних і високооплачуваних професій вже кілька років очолюють IT фахівці. Рекрутингові агентства оцінюють можливості працевлаштування програмістів, веб-дизайнерів, системних адміністраторів нарівні з такими популярними професіями, як менеджери з продажу, маркетологи.

Розумний Будинок, Дякую за Турботу

Більшість з нас звикли вважати домашні клопоти і побутові турботи нехай і далеко не найприємнішою, але все ж таки невід'ємною частиною повсякденного життя. Погодьтеся, щоб зробити повітря в приміщенні більш прохолодним, потрібно включити кондиціонер, щоб в кімнаті стало світло, хтось…

Почати кар'єру ui/ux дизайнера просто

Ui/ux винесено в окрему область дизайну інтерфейсу. Фахівці в ній вважаються вузькопрофільними, але без їх втручання сайт неможливо зробити адаптивним під запит користувача і довести його інтерес до логічного завершення.