Еще новости наших партнеров

Новости и рекламные материалы наших партнеров

Поради щодо вибору недорого монітора для офісного працівника

Не всі технології однакові, так само як не всі покупці. Хтось може дозволити собі більше, хтось менше, хтось проводить ретельне дослідження, перш ніж прийняти рішення, а хтось просто купує що-небудь новеньке. Отже, який монітор вибрати для працівника в офіс, щоб…

Основні характеристики і особливості вибору пластикових вікон

Металопластикові вікна мають масу переваг перед дерев'яними конструкціями. Однак, щоб повністю вирішити питання зі склінням, слід грамотно підійти до покупки товару і вибрати відповідального постачальника.

Обираємо електротранспорт у Gorodok Gallery

Зі зростанням кількості заторів на дорогах все більше людей починають замислюватися над альтернативними видами транспорту. І все більша кількість людей обирають для себе надсучасний та зручний електротранспорт.

Корисні функції сучасних смартфонів

Сучасні смартфони далеко пішли від терміна «телефон для дзвінків». Сьогодні це повноцінна складна система, яка не поступається комп'ютеру в продуктивності. І щоб стимулювати попит споживача, виробники цих гаджетів регулярно оснащують свій продукт новими функціями і можливостями, що роблять наше життя…

Створюємо електронну пошту з телефону - всі нюанси

Обійтися без електронної пошти в сучасному світі практично неможливо. Вона використовується для реєстрації акаунтів, отримання новин і повідомлень, ведення особистого та ділового листування. Існує великий вибір сервісів для реєстрації email - всі вони надають послуги на безоплатній основі.

Стієчний сервер Dell PowEredge R640: переваги та можливості

Dell PowEredge R640 - новий і сучасний сервер стієчного типу, який являє собою багатофункціональну систему, що дозволяє формувати конфігурації, необхідні для проведення масштабованих обчислень.

Сервер HPE ProLiant DL325 Gen10 та його унікальні можливості

Компанія HP випускає сучасне високоякісне і високопродуктивне обладнання. Вона відома в сотні країн світу звичайним і корпоративним користувачам. Особливістю її діяльності є прагнення підтримувати високі технології. Виробник постійно доповнює лінійки продукції новим обладнанням.

Першопрохідці і лідери на ринку ігрових приставок

Всі ми пам'ятаємо нашу першу ігрову консоль - момент, коли ми принесли її додому, вперше включили її, і коли зіграли в першу гру, яка випромінювала наш екран прекрасною графікою. Ігровий світ розділився між найбільш стійкими і прогресивними технологічними гігантами і…

Види гаражних воріт і їх призначення

При виборі конструкції необхідно звернути увагу на дизайн, матеріал виготовлення і на виробника. Вартість гаражних воріт залежить від варіанту вироба, оформлення. Надійні і естетично привабливі вироби підйомного типу користуються великою популярністю у замовників.

Сервер Dell R740: переваги та особливості

Необхідність щодня вирішувати різні виробничі завдання в наш час виникає перед усіма сучасними компаніями, в зв'язку з чим потрібна серйозна обчислювальна потужність процесорів. Однак досить часто придбання великої кількості обладнання пов'язано з різними труднощами, тому не дивно, що особливою популярністю…