Еще новости наших партнеров

Новости и рекламные материалы наших партнеров

Особливості фінтеха в Україні: проблеми і перспективи

Сучасна фінансова структура зазнає особливі зміни. Всесвітня павутина об'єднала в собі всі сфери людської діяльності. Українці давно стали переходити на проведення грошових операцій онлайн. Як кажуть аналітики, в Україні найближчим часом буде спостерігатися стрімкий розвиток в області фінтехнологій.

Чи варто купувати китайський телефон?

Хочете купити смартфон і вирішили придивитися до флагманів Китаю? Але давайте розберемося, чи буде вибір вдалим і наскільки справедлива думка людей про те, що китайські моделі - це низькопробний товар.

Інновації на ринку моторних масел

Автоіндустрія пропонує багато новинок серед автотоварів, тому здається, що здивувати сучасного покупця вже немає чим. Разом з тим, при детальному аналізі можна з'ясувати, що навіть сучасні моторні масла стали набагато досконалішими і забезпечують широкий спектр можливостей і додаткових функцій для…

Чи можна купити функціональний квадрокоптер недорого?

Бюджетні дрони - це найбільш затребуваний сегмент безпілотних радіокерованих апаратів, який користується попитом у дітей та дорослих. Оптимальна ціна на недорогі безпілотники - до 1000 грн. робить їх доступними для будь-якого сімейного бюджету.

Дротові або бездротові навушники? Що вам потрібно знати

Минулого року Apple запровадила «моду» на позбавлення від традиційного порту навушників на смартфонах. Інші виробники стали також слідувати цій тенденції, і звичайні користувачі зштовхуються з вибором: дротові або бездротові навушники?

Переваги прасок з парогенератором

Щоб полегшити прасування білизни, сучасні виробники регулярно поповнюють асортимент новими пристроями. Сьогодні пік популярності припадає на праски з паровою системою.

Вплив цифрових технологій на людей і бізнес

Тотальне оцифрування даних (звук, текст, відео) - це не тільки оперативний доступ до інформації, а й можливість ефективного управління. Це стосується в першу чергу появи нових функцій для бізнесу, що змінили уявлення про торгівельні майданчики, і, безумовно, приватних користувачів, які…