Вибір геймерського столу — наскільки важлива форма та розміри моделі

Столи для комп'ютерних ігор - досить новий напрямок меблевої індустрії. Зі зростанням популярності геймплею з'явився попит і на меблі, що забезпечують зручність ігрового процесу та безпеку здоров'я самого гравця.

Відмінні особливості гейм-столів

Під час виготовлення меблів для комп'ютерних ігор виробники в першу чергу взяли до уваги тривалість онлайн-баталій. Як правило, геймер залучений до багатогодинного ігрового процесу, а значить, геймерський стіл повинен мати:

  • підвищений комфорт;
  • функціональність;
  • безпеку для здоров'я;
  • ергономічність.

Досить поширена відмінна особливість гейм-моделей — унікальний, часом футуристичний дизайн.

Геймерський стіл ZEUS Igrok-3L

Ігрові столи можуть мати прямокутну, кутову або комбіновану форму. Вироби з прямою стільницею найбільш універсальні, оскільки є канцелярськими столами. Втім, моделі зі зламаною геометрією також досить функціональні, адже вони можуть одночасно виступати як атрибут для ігор, навчання та роботи. Нерідко для влаштування зручного ігрового місця використовують класичний кутовий письмовий стіл. Таке рішення якнайкраще вписується в принципи ергономічності.

Кутовий геймерський стіл ZEUS Spartak

Комбінований тип по суті є більш габаритним різновидом кутового варіанта

Ще одна характерна риса низки моделей — наявність допоміжних елементів конструкції. Наприклад, висувної секції під клавіатуру, ножної підставки, вирізу в стільниці та її нахилу. Останні дві конструктивні особливості дозволяють позбавити м'язи від затікання та суглоби від зайвого навантаження, а також знижують ризик розвитку симптомів тунельної невропатії.

Нерідко стільниця гейм-стола має матове покриття, щоб унеможливити появу відблисків.

Ну і звичайно придбати столи для комп'ютерних ігор можна не виходячи з дому - достатньо мати інтернет. Наприклад, ознайомитися з різноманітністю форм моделей можна на сайті гіпермаркету або в багатьох інших меблевих інтернет-магазинах.

Розміри та функціональність

Моделі столів можуть відрізнятися за габаритами. Як правило, стільниці по довжині не коротші 1.2 см. Ширина становить приблизно 80 см, що дає можливість перебувати від монітора на досить комфортній і максимально безпечній для очей відстані плюс вміщувати все необхідне обладнання та приладдя під рукою.

У середньому, ігрові столи мають висоту близько 75 см, але цей параметр досить індивідуальний — при виборі виробу потрібно враховувати зріст користувача. Найбільш зручною позою за комп'ютером є та, при якій коліна та лікті розташовуються під прямим кутом.

Навіть найлаконічніша модель має вміщувати системний блок, монітор та необхідні допи — колонки, клавіатуру, мишку. Найбільш зручні у цьому плані варіанти з багаторівневою конструкцією.

Найбільш просунуті вироби мають різні секції, підсвічування, вентилятори, порти та технологічні отвори під кабелі та додаткову периферію. І навіть регулювання за висотою. Деякі оснащені механізмом трансформації для більш компактного зберігання.

Як бачимо, геймерські столи випускаються у широкій різноманітності за формою, дизайном та функціоналом. Це дозволяє вибрати зручну, безпечну та якісну модель для повноцінного занурення у геймплей.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар