Про проект

 

Ні для кого не секрет, що ера сировинних економік закінчилася, і тільки той, хто здатний створити, і, що важливо, правильно застосувати найсучасніші розробки зі світу Науки і Техніки має шанс на першість в стрімко мінливому середовищі. Хто не розвивається і постійно не підвищує свій рівень знань, той деградує. Регулярне активне поглинання новітньої інформації дає можливість краще не просто утриматися на плаву, а й уміло керувати капризами стихійних процесів, підпорядковуючи їх найбільшої силі - розуму. Ще 15-20 років тому володар флешки на 256 мегабайта викликав благоговійне тремтіння і заздрість, а сьогодні у кожного другого підлітка є смартфон зі своїю персональною хмарою. Ще не так давно ми пробували на смак це чарівне слово "dial up", а сьогодні безкоштовний WiFi в кафе і громадському транспорті - це норма.

Прогрес йде семимильними кроками, простій людині легко розгубитися в цьому гігантському різноманітті його проявів. Які енергозберігаючі технології існують? Коли всі пересядуть на електрокари? На що здатні сучасні роботи? Які новинки на ринку смартфонів? Що таке 3D друк?

IPKey.com.ua — це інтернет ресурс про різного роду гаджети, технології, розумниі пристрої і події, що відбуваються навколо них. Тут зібрані всілякі статті і відео з актуальних на даний момент часу темам зі світу науки і техніки, які дозволять цікавому читачеві залишатися "в темі". Наш ресурс з'явився на просторах інтернету 8 жовтня 2015 року, і з цього самого моменту наша команда щодня наполегливо працює для того, щоб Ви - наш читач, розвивалися або розважалися. Або розвивалися розважаючись, тому що світ науки і технологій надзвичайно цікавий. Знання не повинні бути нудними, вони повинні бути в задоволення. В першу чергу ми пишемо про те, що цікаво нам самим. У нас Ви не знайдете безпосередньо скопійованих прес-релізів, тому що кожна стаття створюється нами унікально. Ми молоді і цікаві, як і наш читач. Якщо день видався скупий на цікаві, на наш погляд новини, ми розміщуємо другорядні матеріали, але намагаємося це зробити так, що б Ви ні в якому разі не занудьгували. Запрошуємо Вас приєднатися до нашої спільноти любителів і цінителів світу Науки і Техніки, і разом слідувати за безмежними можливостями досягнень людського розуму.

Увага! Крім новинних матеріалів, на IPKey.com.ua з'являються коментарі наших улюблених відвідувачів. Редакція сайту не несе жодної відповідальності за зміст цих коментарів, хоча і намагається в міру сил видаляти самі кричущі.

Використання матеріалів можливе лише при наявності посилання (для інтернет-ресурсів — гіперпосилання) на головну сторінку IPKey.com.ua.

Редакція:

    • Редактор новин: Олександр Соколов (Alex)
    • Постійні автори: Ксенія Ніжна, Вадим Пух, Микола Новосьолов

Наша адреса і телефон:

      • 01011, Україна, м Київ, вул. Різницька, 8
      • +38 (091) 946-52-27

Зворотній зв'язок:

Загальні питання та питання співпраці:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розміщення реклами:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.