Новости наших партнеров

Новости и рекламные материалы наших партнеров

Українські IT розробки, що вплинули на світ

IT-сфера - це один з секторів, що найшвидше розвиваються. Світові обсяги обчислюються трильйонами доларів, при цьому чималу роль в цьому «пирозі» відіграє Україна.

Інновації в світі 4G

Бездротовий 4G інтернет є кращим каналом зв'язку для більшості користувачів України. Незважаючи на те, що він популярний і поширений, він продовжує розвиватися. Сьогодні не можна говорити про те, що бездротовий 4G інтернет повністю освоєний, проте провайдери роблять все можливе, щоб…

LED, OLED, QLED - який телевізор краще?

В назві технологій змінюється лише одна літера. Але способи створення зображення мають радикальні відмінності. Порівняємо можливості OLED і QLED екранів зі звичними LED-моделями.

Як працює інжинірингова компанія

Без послуг конструкторів і інженерів, проектувальників, промислових дизайнерів не обходиться жодне виробництво. При цьому якщо у вас немає власних фахівців, інжинірингова компанія в Києві оперативно розробить проектну документацію будь-якої складності.

Що таке розумна підлога?

Сучасні технології просто вражають уяву, вже складно дивуватися новим новаторським ідеям. Зовсім недавно ми тільки почали звикати до унікальної технології «тепла підлога», що дозволяє максимально якісно обігріти приміщення, зробити його комфортним і затишним.

Що можна надрукувати на 3D принтері

Ще недавно технологія тривимірного друку на 3D принтерах представлялася чимось фантастичним і нереальним. Зараз подібні пристрої широко використовуються при виготовленні всіляких елементів з різних матеріалів: металу, пластику, дерева.

Діагностика ноутбука

Якщо ваш ноутбук став повільно працювати, не виконує команди або гальмує, то потрібна його професійна діагностика, на якісному обладнанні. Своєчасна діагностика ноутбука допоможе виявити несправності на ранній стадії, оперативно їх усунути, тим самим збільшити експлуатаційний період девайса.

Стартують продажі 3G/4G роутера TP-Link Archer MR200

Київська компанія оголосила про початок продажів TP-Link Archer MR200 - роутера з підтримкою 4G модема. Новий пристрій поєднує в собі відразу дві корисні функції - Wi-Fi-маршрутизатор для дротового Інтернету і 3G/4G-роутер зі слотом для SIM-карти.

Online-сервіси для бізнесу

В просуванні сучасного бізнесу чималу роль відіграють онлайн-сервіси та автоматизовані програми. Вони допомагають спростити ряд завдань, забезпечують точну передачу даних, а також виключають ризик механічної помилки і людського фактора.

Огляд сучасних навушників

Для отримання максимального задоволення від перегляду фільмів, прослуховування музики і коротких відеороликів, часто потрібне придбання якісних навушників. Всі ми чули про шкоду цих аксесуарів для нашого слуху, тому до вибору необхідно підійти максимально відповідально, вивчивши особливості тієї чи іншої моделі,…