Що таке розумна підлога?

Сучасні технології просто вражають уяву, вже складно дивуватися новим новаторським ідеям. Зовсім недавно ми тільки почали звикати до унікальної технології «тепла підлога», що дозволяє максимально якісно обігріти приміщення, зробити його комфортним і затишним.

Вдосконаленим аналогом подібної системи можна назвати «розумну підлогу», що дає набагато більше можливостей для реалізації. Величезний вибір матеріалів, необхідних для організації системи, можна знайти на спеціалізованих сайтах, а наведена інформація допоможе краще зорієнтуватися в можливому асортименті.

Які матеріали використовуються для створення розумної підлоги

Головною відмінністю цієї системи є можливість терморегулювання ступеня нагріву поверхні підлоги на різних ділянках, в залежності від попередньо поставлених цілей. Це забезпечить гарне прогрівання поверхні саме там, де це необхідно, що дозволяє уникнути непотрібних енергетичних витрат, а також робить перебування в приміщенні максимально комфортним. Зазвичай посилений підігрів необхідний в холодних тамбурах, в ванних кімнатах, багато батьків вважають за краще оснащувати ними дитячі приміщення. Мами зможуть не турбуватися за здоров'я малюків, коли їхні чада грають, сидячи на підлозі, або ходять босими ногами.

Розумну підлогу часто встановлюють в дитячих кімнатах

Система дозволяє запрограмувати різну температуру для різного часу доби, наприклад, підігріти підлогу до ранкового пробудження або приходу з роботи. Можна налаштувати підігрів з урахуванням діючих тарифних зон або встановити автоматичне регулювання в залежності від погодних умов на період тривалої відсутності господарів.

При виборі підходящого облицювання і монтажі слід враховувати характеристики матеріалів, що використовуються, зокрема, здатність витримувати постійний нагрів. Система розумної підлоги не замінює повноцінного опалення, адже нагріти подібним чином навіть невелике приміщення буде складно і економічно недоцільно. Нагрівання відбувається до певної температури, щоб поверхня була теплою і комфортною для ніг. Правильно підібране покриття не тільки допомагає зберегти тепло, але і забезпечує зручність при використанні, підкреслює загальне оформлення інтер'єру.

Матеріали, які підходять для системи теплої підлоги

Системи теплих підлог часто встановлюються з використанням цих матеріалів:

  • Керамічна плитка.
  • Ламінат.
  • Штучний і натуральний камінь.
  • Вінілове покриття.
  • Термостійкий лінолеум.

Вони відрізняються гарною теплопровідністю, але при цьому нагрів не впливає на термін служби і якість покриття. Великий асортимент підходящих для розумної підлоги покриттів представлений в інтернет-магазинах.

Оцініть матеріал
(6 голосів)

Залишити коментар