Новости наших партнеров

Новости и рекламные материалы наших партнеров

Де купити монітор б.у?

Різноманітна комп'ютерна техніка тісно пов'язана з нашим робочим і повсякденним життям. Волею-неволею, ми стали її заручниками і від її якості залежить багато чого.

Найоригінальніші механізми відкривання складних ножів в світі

Ніж є настільки стародавнім інструментом і зазнав стільки змін, що спочатку здається, і додати нема чого. Але нічого подібного. Не перевелися ще умільці, які вміють мислити нестандартно. Вони продовжують створювати нові моделі ріжучих пристроїв, що відрізняються від своїх "побратимів" за…

ТОП-5 смартфонів Samsung з потужною батареєю

Незважаючи на те, що сьогодні проблема автономності мобільних телефонів не стоїть так гостро, як кілька років тому, перед тим, як купити смартфон Самсунг, бажано звернути увагу на показники заряду мобільного телефону. Сьогодні багатьом користувачам недостатньо стандартної роботи протягом 6-8 годин…

Особливості вибору конвекційної печі

Конвекційні печі (конвектомати) - обладнання професійного класу, що стало широко затребуваним на кухнях ресторанів, кафе, пекарень, кондитерських. У них випікають різні хлібобулочні вироби, в тому числі круасани, листкові пиріжки, кекси, печиво.

Мікрохвильовка - кращий друг людини. Огляд Dauken OG1200

Постійна зайнятість може вивести з рівноваги будь-яку людину. Робота, часті доопрацювання і необхідність залишатися довше, щоб скласти звіт, дратує і вимотує. Часу на приготування їжі просто не залишається, харчуватися фастфудами - не варіант. Тоді то нам на допомогу і приходять…

Різниця між VPS та фізичним сервером

Нерідко поруч з абревіатурою VPS можна побачити слово «сервер», що часто перекручено розуміють як «фізичний сервіс» - в сенсі обладнання. Однак досить звернутися до розшифровки, щоб розвіяти цю думку: VPS розшифровується як virtual private server (персональний віртуальний сервер).

Розробка мобільних додатків для медичних установ

Інформаційні технології удосконалюються з кожним днем, великою популярністю користуються спеціалізовані сайти і мобільні додатки. Практично всю необхідну інформацію зараз шукають в інтернеті, тому наявність сторінки компанії в мережі дозволяє легше і успішніше вести бізнес.

Як вибрати бездротову точку доступу

Бездротові мережі завойовують все більшу популярність. Підключення за технологією Wi-fi дозволяє організувати мережу і підключити до інтернету пристрої без необхідності прокладання кабелів.

Що таке SEO просування?

Для підвищення рейтингу інтернет ресурсу в пошуковій видачі і поліпшення його відвідуваності цільовою аудиторією використовують сео просування сайту. Це особливо важливо для сайтів комерційної спрямованості, де кожен відвідувач розцінюється як потенційний покупець.

Онлайн-сервіс для підбору надійних СТО

Всілякі онлайн-сервіси міцно увійшли в наше життя і значно полегшують багато її аспектів. Завдяки таким програмам ми можемо дізнатися час відправлення і вартість квитка в будь-який населений пункт, подивитися розташування найближчого кафе чи готелю, легко орієнтуватися серед закладів сфери послуг.…