Мікрохвильовка - кращий друг людини. Огляд Dauken OG1200

Постійна зайнятість може вивести з рівноваги будь-яку людину. Робота, часті доопрацювання і необхідність залишатися довше, щоб скласти звіт, дратує і вимотує. Часу на приготування їжі просто не залишається, харчуватися фастфудами - не варіант. Тоді то нам на допомогу і приходять мікрохвильовки, в яких можна розігріти свою або вже готову їжу.

Цей огляд присвячений мікрохвильовці Dauken XO800 як одній з кращих мікрохвильовок на російському ринку.

Мікрохвильовка Dauken XO800

Зовнішнє виконання мікрохвильовки

Головним достоїнством даної печі є її дизайн. Виконання класичне з максимальним збереженням місця. Мікрохвильовка не має нічого зайвого, жодної кнопки або покажчика, який не використовувався б користувачем. Завдяки матовій поверхні виріб виглядає стильно і органічно. Мікрохвильова піч підійде як для просторих кухонь, так і для невеликих приміщень, де важлива максимальна економія простору.

Дизайн мікрохвильової печі поєднується з хорошою місткістю, що становить 25 літрів. Такий розмір дозволяє з легкістю розігріти, наприклад, велику курку. На робочій поверхні розміщено 6 кнопок і круглий регулятор потужності/часу, що дозволяє обрати режим і встановити період приготування або розігрівання.

Недоліки мікрохвильовки Dauken XO800

Незважаючи на численні переваги вироба, є у нього і недоліки, які також варто враховувати. Дверцята мікрохвильової печі легко відкриваються, тому їх варто поберегти від цікавих дітей.

Ніжки виконані з пластика, тому при переміщенні пристрою потрібно бути обережним, щоб не сколоти одну з них.

Dauken XO800

Головні переваги мікрохвильової печі Dauken XO800

Зовнішнє виконання і привабливий дизайн - це далеко не всі особливості, на які зробив упор виробник. До інших переваг вироба відносять:

  1. Високу потужність, показник якої становить 900 Вт. Це дозволяє не тільки розігрівати обіди, а й використовувати мікрохвильовку як гриль і розморожувати продукти.
  2. Висока якість збірки пристрою Dauken забезпечує йому тривале життя при належному догляді. Купуючи мікрохвильову піч Dauken XO800, не буде необхідності переживати про її якість і швидкий вихід з ладу.
  3. Велика кількість програм - 14 штук, серед яких режим гриля і розморожування інгредієнтів для миттєвого приготування.
  4. Кнопки і регулятор, що розміщені на поверхні виробу, хромовані, тому на їх поверхні не будуть виникати тріщини, подряпини і потертості.
  5. Електронне управління дозволяє максимально скоротити період для вибору режима.

Колір моделі - сірий, тому мікрохвильовка легко впишеться практично в будь-який інтер'єр.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар