Особливості вибору конвекційної печі

Конвекційні печі (конвектомати) - обладнання професійного класу, що стало широко затребуваним на кухнях ресторанів, кафе, пекарень, кондитерських. У них випікають різні хлібобулочні вироби, в тому числі круасани, листкові пиріжки, кекси, печиво.

Конструктивно цей вид печей являє собою духову шафу з примусовою циркуляцією повітря в робочій камері. Завдяки цьому страви пропікаються рівномірно з усіх боків, набувають гарну рум'яну скоринку.

Випічка в конвекційній печі

На сайтах виробників ви можете ознайомитися з широким асортиментом техніки. Але щоб не заплутатися в різноманітті моделей, слід визначитися з ключовими параметрами. Тільки так ви зможете отримати пристрій, що повністю відповідає особистим запитам.

Ключові критерії

В процесі вибору звертаємо увагу на такі критерії:

  • об'єм духової шафи;
  • кількість рівнів;
  • потужність;
  • тип управління;
  • наявність додаткових опцій.

Об'єм і кількість рівнів

Ці два критерії тісно пов'язані між собою. Чим більше рівнів, на які будуть встановлюватися противні, тим більшою буде сама шафа. Їх може бути від 1 до 20. Тут виходити варто з власних потреб. Пекарням і кондитерським варто звернути увагу на моделі великих обсягів, невеликим кафе і ресторанчикам можуть цілком підійти печі малих і середніх розмірів.

Конвекційні печі для пекарень

Потужність

Цей параметр залежить від продуктивності і розмірів. З огляду на те, що мова йде про професійне обладнання, яке буде використовуватися постійно, варто віддати перевагу високопотужній техніці. Зверніть увагу: до неї потрібен силовий кабель.

Тип управління

Воно може бути механічним, цифровим і сенсорним. Останні 2 варіанти передбачають приготування страв за заздалегідь встановленою програмою. Відмінність в тому, що кнопки на печі з цифровим керуванням треба натискати, а до сенсорних тільки торкатися. Професійним кухарям з високим завантаженням буде зручніше працювати з печами останніх двох типів. Але серед «шефів» є і прихильники перевіреної часом механіки.

Додаткові опції

Мова йде про парозволожувач (незамінний при випічці виробів з дріжджового тіста), автоматичне виключення, відкладений пуск, таймер. Визначте, якими опціями ви будете користуватися, а які не потрібні. Навіщо ж за них переплачувати?

І останнє, обирайте перевірені бренди та постачальників, що надають сертифікати і гарантії на техніку. Тільки так ви зможете придбати якісну і надійну конвекційну піч.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар