ТОП-5 смартфонів Samsung з потужною батареєю

Незважаючи на те, що сьогодні проблема автономності мобільних телефонів не стоїть так гостро, як кілька років тому, перед тим, як купити смартфон Самсунг, бажано звернути увагу на показники заряду мобільного телефону. Сьогодні багатьом користувачам недостатньо стандартної роботи протягом 6-8 годин для серфінгу в інтернеті і 3-4 годин для ігор. Компанія Samsung прекрасно знає про це. Тому в лінійці смартфонів цього південнокорейського виробника з'явилося кілька моделей мобільних телефонів, які можуть тримати зарядку протягом тривалого часу.

Критерії підбору

Для складання ТОП-5 смартфонів Samsung з найбільш потужною батареєю слід акцентувати увагу не тільки на ємності акумулятора. Звичайно, цей параметр повинен істотно відрізнятися, але важливо звернути увагу і на такий показник, як тривалість автономної роботи. Він повинен складати як мінімум 6 годин для використання смартфона в ігровому режимі і 10 годин у режимі перегляду відео. При цьому, "претенденти" на потрапляння в ТОП повинні тримати заряд протягом як мінімум трьох діб в режимі очікування.

Зважаючи на те, що перерахованим вище характеристикам відповідає досить багато сучасних моделей смартфонів Самсунг, відбір пристроїв для потрапляння в ТОП-5 також передбачав наявність будь-якої «родзинки», що виділяє даний смартфон на тлі конкурентів.

Таким чином, в рейтинг найкрутіших мобільних телефонів Самсунг, які довго тримають зарядку, потрапили такі моделі:

  • Samsung Galaxy J7 SM-J710F;
  • Samsung Galaxy A9 A9000;
  • Samsung Galaxy Note 9 N960;
  • Samsung Galaxy S8;
  • Samsung Galaxy A6 SM-A600.

Samsung Galaxy J7 SM-J710F

Samsung Galaxy J7 SM-J710F

Цю модель можна назвати типовим представником сімейства Samsung. Основною «родзинкою» Samsung Galaxy J7 SM-J710F вважається найвищий рівень енерговіддачі. Цей смартфон оснащений 8-ядерним процесором Exynos 7870 з частотою 1,6 ГГц. Ємність вбудованого накопичувача можна назвати рекордною: всього 16 Гб. Для розширення обсягу накопичувача власники можуть використовувати додатковий слот карти пам'яті.

Що стосується ємності акумулятора, то даний показник на порядок вище середнього. Він становить 3300 мАг. За рахунок цього J7 SM-J710F забезпечує відмінну автономність. Даний апарат можна використовувати без підзарядки протягом 17 годин безперервного перегляду відео. При цьому повного заряду вистачає для 7 годин використання телефону в режимі ігор. Варто додати, що для цієї моделі 3 дні середніх навантажень не виглядають чимось неординарним.

Samsung Galaxy A9 A9000

Samsung Galaxy A9 A9000

В Топ-5 мобільних телефонів Самсунг, які довго тримають зарядку, також входить модель Samsung Galaxy A9 A9000. Ємність цієї моделі становить 4000 мАг. Цей високотехнологічний смартфон відрізняється ефектним металевим корпусом, продуктивним апаратним обладнанням і 6-дюймовою діагоналлю екрана. Серед головних особливостей цього телефону варто відзначити наявність датчика відбитку пальців. Ще однією особливістю Galaxy A9 A9000 вважається наявність модуля бездротової зарядки Qi-Recharge.

Samsung Galaxy Note 9 N960

Samsung Galaxy Note 9 N960

Дана модель також оснащена акумулятором ємністю 4000 мАг. Завдяки цьому, користувач може не переживати щодо часу автономної роботи. До того ж Galaxy Note 9 N960 підтримує функцію швидкої зарядки акумулятора Quick Charge 2.0. Як і в попередньому випадку, є можливість бездротової зарядки смартфона. Візитною карткою цієї моделі є стилус S Pen, оснащений підтримкою Bluetooth і вбудованою акумуляторною батареєю. Слід зауважити, що зарядка стилуса здійснюється досить-таки оригінально - безпосередньо всередині корпусу телефону.

Galaxy Note 9 N960 вважається флагманською моделлю. Вирішивши купити смартфон Самсунг, слід знати, що ця модель має процесор Exynos 9, волого-і пилозахисний корпус, а також збільшений 6,4-дюймовий екран і подвійну камеру.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

У продовженні огляду топових смартфонів Самсунг з найбільш ємною акумуляторною батареєю варто обов'язково згадати про модель Samsung Galaxy S8. Ця модель оснащена акумулятором ємністю 3000 мАг. Головною «фішкою» цього смартфона вважається вигнутий 5,8-дюймовий екран, який стирає межі між реальним і віртуальним світом.

Серед інших переваг «вісімки» варто відзначити потужний графічний чіп, надшвидкий процесор, неперевершену якість фотознімків і високий рівень надійності, який забезпечується завдяки наявності сканера сітківки ока. Власники такого смартфона не тільки зможуть насолодитися тривалою автономною роботою в різних режимах, але і будуть впевнені в захисті своїх даних. Варто відзначити симетричний і стильний дизайн мобільного телефону.

Samsung Galaxy A6 SM-A600

Samsung Galaxy A6 SM-A600

Завершує огляд телефонів з найбільш ємним акумулятором Samsung Galaxy A6 SM-A600. Ємність акумуляторної батареї цього смартфона також становить 3000 мАг. Такого показника досить для роботи в режимі багатозадачності. Користувачі зможуть одночасно дивитися відео, листуватися з друзями в месенджерах, серфити в інтернеті. При цьому ємності акумуляторної батареї вистачить для 5-6 годин активного проведення часу в режимі гри.

Що стосується особливостей смартфона, варто відзначити унікальний безрамковий екран Infinity Display, що гарантує приголомшливі рівні контрастності і яскравості. Ще однією "фішкою" вважається можливість економії заряду акумулятора за допомогою адаптивного управління Wi-Fi. Смартфон автоматично відключає Wi-Fi в тому випадку, якщо користувач залишає зону покриття відомої мережі.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар