Камери відеоспостереження

Наша компанія є лідером продажу IP камер. З'явилося підприємство у далекому 2005 році і стало першопрохідником у цифрових системах відеоспостереження.

Компанія продає різноманітну продукцію – IP камери, PTZ камери, відеореєстратори, аксесуари та програмне забезпечення до них.

Компанія зарекомендувала себе якнайкраще. Дилери, які працюють з організацією, отримують лише позитивні відгуки. Можливості систем відеоспостереження у наш час дуже великі.

Монтаж системи відеоспостереження найчастіше здійснюється, щоб зафіксувати факт протиправних дій. Цими записами, отриманими з камер, користуються правоохоронні органи, співробітники охорони, власники організацій та приватні особи. Однак на цьому функції таких систем не обмежуються.

Можливості

Сучасні системи відеоспостереження, на відміну від застарілих систем, мають набагато ширші можливості. Це запис того, що відбувається на ділянці та відтворення у прямому ефірі, визначення потенційно небезпечних ситуацій, розпізнавання облич та багато іншого. Причому що ширше можливості системи, то більша кількість блоків у ній присутня. Також обов'язковими елементами сучасних камер є датчики і контролери, які вбудовані в апаратуру.
Також до можливостей, що є у сучасних систем відеоспостереження, можна віднести:

 • розпізнавання обличчя (за необхідності визначити людину можна в будь-якому місці, де вона потрапить до огляду камери);
 • визначення нестандартної поведінки (різке прискорення, біг, стрибки), яке може бути проявом агресивної поведінки;
 • перегляд даних в онлайн режимі з будь-якого пристрою, який має підключення до інтернету;
 • розпізнавання державних реєстраційних знаків авто (співробітник охорони або власник системи може записати дані в будь-який зручний для нього час);
 • реагування та визначення безгоспних сумок, речей (дана функція найчастіше використовується в системах відеоспостереження, що фіксують правопорядок у громадських місцях);
 • наявність в камерах ІЧ підсвічування, що дозволяє вести спостереження за територією або об'єктом навіть у темряві;
 • увімкнення камер у разі руху на об'єкті (дозволяє записувати лише важливу інформацію);
 • можливість повороту камери для вивчення території.

Види

Існує кілька видів систем відеоспостереження. Вони можуть бути:

 • офісні;
 • камери, що встановлюються на заміських ділянках, приватних будинках;
 • камери, що фіксуються всередині квартир.

Офісне відеоспостереження

За варіантом експлуатації дані системи класифікуються як внутрішні та зовнішні (вуличні). Особливі вимоги висуваються до зовнішніх камер. Вони повинні мати антивандальний корпус, стійкість до вологи, сонячного світла та змін температури.
Також системи можуть мати аналогові або цифрові камери, а за способом підключення вони бувають провідними або бездротовими.

Різною буває і структура системи. Наприклад, розрізняють однорангові системи, багаторівневі та розподілені (вони здатні передавати дані через інтернет).

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар