Онлайн-сервіс для підбору надійних СТО

Всілякі онлайн-сервіси міцно увійшли в наше життя і значно полегшують багато її аспектів. Завдяки таким програмам ми можемо дізнатися час відправлення і вартість квитка в будь-який населений пункт, подивитися розташування найближчого кафе чи готелю, легко орієнтуватися серед закладів сфери послуг. Онлайн-сервіс пропонує можливість вибору надійного СТО для вашого авто, ознайомитися з послугами і їх орієнтовною вартістю, дізнатися графік роботи і іншу важливу інформацію про компанію.

Принцип роботи і можливості сервісу

Зовсім недавно пошук оптимальної автомайстерні здійснювався за порадами «сарафанного радіо», що не завжди зручно і об'єктивно. Крім того, в умовах іншого міста такий спосіб загрожує розчаруваннями, адже доводиться покладатися на думку сторонньої людини. Поява електронного сервісу значно спростила цю задачу.

Ремонт коробки передач

При запиті «ремонт коробки передач ваз», вам відобразяться всі майстерні в найближчому оточенні, що надають подібні послуги. Крім того, такий пошук надає додаткові можливості для клієнта.

Які переваги користування сервісом:

  • Зручність користування і швидкість пошуку.
  • Пошук інформації за виставленими фільтрами.
  • Можливість пошуку за надаваними послугами.
  • Реальні відгуки клієнтів про роботу автомайстерні в цілому і майстрів зокрема.
  • Дистанційний запис на обслуговування.
  • Попередній розрахунок орієнтовної вартості.

Відгуки про роботу СТО

Зручність користування сервісом визначається подвійним алгоритмом пошуку. За бажанням клієнт може ввести відповідні параметри (тип послуг, вартість, розташування, терміновість виконання робіт) у фільтрі і обрати відповідний автосервіс. Друга можливість також зацікавить автовласників. Суть послуги в зворотному зв'язку. Власник авто безпосередньо зв'язується з оператором, пояснюючи проблему і залишаючи контактні дані. Після цього залишиться тільки дочекатися відповідного дзвінка із зазначенням сервісів і термінів виконання роботи.

Інтернет-платформа в своїй роботі орієнтується не тільки на географічно близьке розташування автосервісу, а й на якість виконуваних робіт організації. Попередньо кожна станція пройшла тестування на наявність необхідних площ і обладнання, а також проведено опитування клієнтів сервісу. Подібний підхід виправданий, адже всі автомобільні майстерні в списку пройшли строгий відбір.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар