Українські IT розробки, що вплинули на світ

IT-сфера - це один з секторів, що найшвидше розвиваються. Світові обсяги обчислюються трильйонами доларів, при цьому чималу роль в цьому «пирозі» відіграє Україна.

Згідно з підрахунками експертів, показник експорту ІТ-послуг українських програмістів і розробників виріс до 3,6 мільярдів доларів в 2017 році. Кількість фахівців перевищує 110 тисяч, а вже через 7 років цей показник збільшиться більше ніж в 2 рази.

Незважаючи на те, що Україна одна з наймолодших країн, це не завадило виховати освічене покоління талановитих і цілеспрямованих людей, багато з яких вже реалізували великі проекти. Давайте поговоримо про найвідоміші розробки IT 2018 року від українців.

Paymentwall

Одна з платформ, що найбільш швидко розвиваються. Вона вже підтримує більше 110 платіжних методів, в тому числі електронні гаманці та кредитні картки. Засновниками цієї компанії є дві молоді і амбітні людини: Онор Ганді і Володимир Ковальов. Українець зробив величезний шлях з провалів і невдач, перш ніж зі своїм американським колегою вдалося запустити Paymentwall. Зараз фірма має власні представництва в Києві, Москві, Сан-Франциско, Лісабоні та В'єтнамі.

Платформа Paymentwall підтримує більше 110 платіжних методів

Grammarly

У 2009 році молода команда українських програмістів (Олексій Шевченко, Максим Литвин і Дмитро Лідер) заснувала сервіс з перевірки граматики. Не варто недооцінювати значущість таких проектів. Для людей, які активно ведуть ділове листування, важливо дотримуватися граматики, але вичитувати кожен лист просто не буває часу.

Сервіс Grammarly став ефективним і зручним рішенням. Підтвердження тому 1 місце в категорії кращого сайту з перевірки граматики від TopTenReviews.

Terrasoft

Terrasoft - це система автоматизації, заснована українськими розробниками Катериною Костеревою і Олександром Поповим. На початку 2000-х спостерігалася тенденція активного попиту на зручні та ефективні системи управління контентом. Цим скористалися засновники Terrasoft і представили ряд першокласних продуктів.

Petcube

Ще один яскравий приклад неординарності і таланту українських розробників. Проект Petcube - це невеликий і милий робот для ваших домашніх тварин. Встежити за вихованцями буває проблематично, коли вас немає вдома. Новинка в повній мірі вирішує цю проблему. Робот здатний не тільки грати з твариною, а й робити фото та відеозйомку, ділитися файлами в соціальних мережах.

Робот Petcube може вести фото і відеозйомку домашніх вихованців

Це лише невеликий перелік відомих проектів, які були засновані українцями і отримали світову популярність. Список буде поповнюватися з кожним роком, з огляду на все більший інтерес до IT-сфери серед людей.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Новости наших партнеров:

arrow_back Інновації в світі 4G

Залишити коментар