Стартують продажі 3G/4G роутера TP-Link Archer MR200

Київська компанія оголосила про початок продажів TP-Link Archer MR200 - роутера з підтримкою 4G модема. Новий пристрій поєднує в собі відразу дві корисні функції - Wi-Fi-маршрутизатор для дротового Інтернету і 3G/4G-роутер зі слотом для SIM-карти.

Революційна технологія обміну даними доповнена підвищеними стандартами захисту домашніх і офісних мереж від руйнівних наслідків хакерських атак.

4g WIFI роутер Archer MR200: підтримка мобільних операторів

Маршрутизатор TP-Link Archer MR200 швидко розпізнає SIM-карти мобільних операторів України - ТриМоб (Укртелеком), Київстар, Vodafone, Lifecell). Пристрій відрізняється стандартами мережевої безпеки з підвищеним рівнем захисту від DDoS-атак. У фаєрволі передбачений міжмережевий екран SPI і фільтрація вхідних з'єднань за IP-адресою. Гранична швидкість з'єднання досягає 150Мб/сек.

LTE WIFI роутер з USB нового покоління може використовуватися як стаціонарний і портативний пристрій. Він підтримує до 64 одночасних підключень комп'ютерів, планшетів, смартфонів по Wi-Fi в радіусі 50 метрів. TP LINK 3G router оснащений трьома портами LAN для настільних ПК і одним універсальним портом LAN/WAN.

Роутер підтримує до 64 одночасно підключених пристроїв в радіусі 50 м

TP LINK 4G LTE router прискорює доступ до Інтернету

4G LTE-модем з живленням від мережі 220W має два роз'єми для антен з підтримкою технології MIMO. Ці антени підсилюють прийом сигналу в місцях з поганим покриттям або повною відсутністю мережі, збільшують швидкість передачі даних і стабілізують сигнал.

Представники компанії впевнені, що новий пристрій буде довго і надійно працювати в домашніх і офісних умовах. Способи його налаштувань максимально адаптовані до потреб ринку. Тепер не обов'язково конфігурувати WI FI роутер через комп'ютер, витрачати час на ретельні налаштування, володіти спеціальними знаннями або запрошувати фахівця.

Зручний додаток Tether допомагає керувати роутером для 4g модема через операційні системи Android і iOS. Користувачі можуть самостійно виконувати мережеві налаштування, здійснювати батьківський контроль за часом дітей в Інтернеті і ресурсами, якими вони користуються.

Хочете купити 4g роутер дешевше, ніж в звичайних магазинах? Спеціалізовані компанії запрошують відвідати свої сайти і оформити заявку в один клік. За необхідності можна замовити зворотний дзвінок менеджера і отримати консультацію про характеристики пристрою і способи його доставки.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар