Найкращі бренди смартфонів

Вибираючи смартфон, більшість людей орієнтується на популярність бренду, оскільки це відмінний показник якості та технологічності техніки. Визначити найбільш популярних виробників дозволяє огляд ринку смартфонів 2021 року.

Samsung

Південнокорейський бренд Самсунг на сьогоднішній день є безумовним лідером продажів смартфонів. На його частку припадає 28,97% світового ринку. При цьому компанія активно використовує для брендових апаратів комплектуючі власного виробництва, паралельно поставляючи їх навіть безпосереднім конкурентам.

Виробнича лінійка Samsung сьогодні включає смартфони таких серій, як:

  • Galaxy М – бюджетні моделі зі збільшеною ємністю акумулятора;
  • Galaxy А – апарати середнього класу;
  • Galaxy S – топові смартфони з ультрасучасною «начинкою»
  • Galaxy Note – аналоги S-серії, «заточені» під графічні завдання;
  • Galaxy Z – іміджеві смартфони з гнучкими екранами.

Слід зазначити, що Samsung разом із компанією TSMC – це єдині компанії, які сьогодні виробляють чіпи за нормами 7 та 5 нанометрів.

Apple

Друге місце на ринку смартфонів сьогодні займає північноамериканський яблучний бренд, апарати якого стали активніше купувати з 2019 року, коли було презентовано лінійку iPhone 11.

iPhone - один з лідерів на ринку смартфонів

Наразі на частку Apple припадає 27,47% світового ринку смартфонів. Актуальними флагманами бренду є апарати iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max, тоді як популярний айфон 12 міні залишається найбільш компактним флагманським смартфоном не тільки легендарної північноамериканської компанії, але і всіх виробників світу.

BBK Electronics

Під такою назвою ховається найбільший виробник смартфонів Піднебесної. Йому сьогодні належить 11,9% світового ринку, а представлена лінійка компанії смартфонами брендів:

  • OnePlus;
  • Realme;
  • Oppo;
  • Vivo.

Смартфони Oppo A74 та Samsung Galaxy A52

Зазначимо, що ці торгові марки, підконтрольні конгломерату BBK Electronics, конкурують між собою. При цьому найбільшою «дочкою» компанії є фірма Oppo, за нею слідує Vivo, Realme та OnePlus.

Xiaomi

Четвертими у світі за популярністю є смартфони китайського бренду Xiaomi, який помітно посилив свої позиції після санкцій, запроваджених США щодо компанії Huawei.

Доля апаратів Xiaomi у світі – 10,04%. Флагманські смартфони цього бренду представлені серією Mi, тоді як бюджетні аналоги випускаються дочірньою компанією під торговою маркою Redmi та Poco. Останні є прямими конкурентами для Samsung Galaxy А, демонструючи більш виважене співвідношення ціни та якості.

Huawei

Незважаючи на санкції, введені американським урядом, до ТОП5 найпопулярніших брендів смартфонів входить Huawei, який кілька років тому цілком міг претендувати на перше місце у світі за кількістю продажів.

Флагманом цієї китайської торгової марки є апарат Huawei Mate 40 Pro. Загалом на частку компанії припадає 9,72% світового ринку. При цьому майбутнє смартфонів Huawei залишається вельми туманним, оскільки компанія сильно обмежена у можливості закуповувати топові комплектуючі, власних аналогів яких у неї просто немає. Однак дочірня компанія Huawei під назвою Honor не обмежена у закупівлі комплектуючих, а тому все не так уже й безрадісно для цього виробника.

Замість висновка

Слід зазначити, що шосте місце за популярністю займають смартфони бренду Lenovo, який став власником легендарної торгової марки Motorola. На долю цього тандему припадає 2,73% ринку смартфонів. За ними слідує південнокорейський виробник LG, який, очевидно, залишає це поле битви з показником у 1,69%.

Ще менше ніж у LG відсоток продажів смартфонів у таких виробників, як Sony, Nokia та Asus, а також Transsion Holdings та Google.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар