Перший робот Robocop поповнив ряди поліцейських служб в Дубаях

Не турбуйтеся, під час створення цього механічного поліцейського не постраждав жоден живий офіцер. Незважаючи на те, що його назвали Robocop, це дійсно робот-поліцейський, а не кіборг. Усередині нього не б'ється живе серце, він начинений виключно комп'ютерним залізом. У Дубаях вже до 2030 року планується зібрати цілий загін таких роботизованих офіцерів. Поки вони тільки патрулюють коридори місця проведення виставки GISEC, але незабаром уже почнуть громадську службу на вулицях міста.

Перший робот Robocop в Дубаях

Роботизовані поліцейські давно і міцно оселилися в науковій фантастиці. Але влада Дубаї планують почати переносити цю фантастику на реальність, а не тільки про неї просторікувати. Звичайно, для кого-то це може здатися справжнім кошмаром. Наприклад, для самих поліцейських, робочі місця яких будуть "займати" ці роботи. Або зловмисників, які трапляються на шляху таких робокопів. Однак, ганятися за бандитами Robocop поки не зможе, не дивлячись на те, що пересувається на своїх колесах швидше, ніж міг би рухатися на ногах.

Перший робот Robocop в Дубаях

Робот розроблений більше для допомоги жителям і гостям міста, ніж для вирішення кримінальних проблем (так що, живі поліцейські свою роботу насправді не втратять). Він оснащений камерами і програмним забезпеченням, що розпізнає емоції людини по виразу особи. Також у нього є вбудований планшет для прямої комунікації з людиною, що звернулася до нього за допомогою на вулицях міста. Живим поліцейським він значно полегшить роботу.

Робот поліцейський Robocop в Дубаях

Це не означає, що від роботів не буде ніякої користі в запобіганні злочинам. Буде, просто своєрідна. Через роботів громадяни зможуть зв'язуватися з поліцією і навпаки. А ще з допомогою таких роботизованих поліцейських можна буде швидше і простіше оплачувати штрафи. Чи стане Robocop справжнім помічником в боротьбі зі злочинністю (або стане причиною спалаху якогось робоціда) тільки належить дізнатися. Зовсім скоро перші юніти відправляться на вулиці і в жваві місця в Дубаях. уряд планує заповнити 25% всіх поліцейських сил такими роботизованими співробітниками. І на це, за планами у нього є ще 13 років.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар