Блокнот Lockbook зі старомодними паперовими листами і біометричним замком

Паперові зошити і блокноти в повсякденному житті використовуються все рідше. Сьогодні ми переважно носимо їх з собою хіба що для швидких записів, які незручно заносити в смартфон або планшет. Багато поки не звикли до цифрових нотаток і вважають, що використовувати папір простіше. Однак, є у паперових блокнотів одна велика проблема. Складається вона в безпеці. Все, що ви записуєте на планшеті або смартфоні може бути зашифровано або заховано під пароль. А ось звичайний блокнот паролем не захистить. Однак, якщо ви шукаєте захищений паперовий блокнот, до вас на допомогу може прийти Lockbook.

Блокнот Lockbook з біометричним замком

Розробник цього блокнота, компанія   FPlife Technology, заявляє, що Lockbook   — перший в світі блокнот, на якому встановлений сканер відбитків пальців. Це означає, що відкрити його зможе тільки власник. Біометричний сканер був розташований на застібці. Але варто враховувати, що якщо у вас немає можливості прикласти до застібці власний палець, то він не відкриється. Звичайно, якщо не вдаватися до будь-яких серйозних фізичних заходів та інструментів.

Блокнот Lockbook

Замок оснащений напівпровідниковим сенсором, який перенесе більш, ніж 10 000 циклів його розблокування. Час реакції менше половини секунди, зареєструвати можна відразу два різних відбитка пальця. Таким чином дати доступ до свого блокноту ви зможете ще одній людині. Працює сенсор на батареї в 160 mAh, є вбудований USB-порт для підключення зарядного пристрою.

Блокнот Lockbook зі сканером відбитка пальця

Розробники планують випускати блокнот в різних стилях і кольорах, серед яких будуть зустрічатися гладкі і мереживні варіанти чорного, коричневого, червоного, оранжевого та рожевого кольорів. Усередині блокнота є розсувні кільця для вставки аркушів паперу, які без проблем можна буде поміняти: міняти його на новий, коли він підійде до кінця, не буде потрібно. Заодно тут є слоти і кишеньки для всяких дрібниць типу візиток або чогось подібного. Lockbook був представлений на платформі Indiegogo, де вже набрав суму вдвічі більше мінімальної запитуваної. Кампанія зі збору коштів буде активна ще понад двадцять днів. Через Indiegogo замовити пристрій можна за 69$, відправка запланована на червень цього року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар