Блокноти

Блокнот Lockbook зі старомодними паперовими листами і біометричним замком

Паперові зошити і блокноти в повсякденному житті використовуються все рідше. Сьогодні ми переважно носимо їх з собою хіба що для швидких записів, які незручно заносити в смартфон або планшет. Багато поки не звикли до цифрових нотаток і вважають, що використовувати папір простіше. Однак, є у паперових блокнотів одна велика проблема. Складається вона в безпеці. Все, що ви записуєте на планшеті або смартфоні може бути зашифровано або заховано під пароль. А ось звичайний блокнот паролем не захистить. Однак, якщо ви шукаєте захищений паперовий блокнот, до вас на допомогу може прийти Lockbook.

Зошит NoteBook |Modular| зможе значно полегшити ваше життя

Ера звичайних зошитів і блокнотів давно минула. Настав час попрощатися зошитами, які закінчують, в яких часом не вистачає листків. Ви не готові повністю переходити на цифровий формат? Тоді вас, ймовірно, зацікавить нова кампанія на Kickstarter, де представлено модульний зошит NoteBook |Modular|. У ньому можна малювати, писати і витирати, не турбуючись про те, що листків не вистачить: їх завжди можна додати. Переміщати паперові листки в зошиті NoteBook |Modular| можна завдяки магнітним рамкам.

Everlast Notebook поєднує в собі справжні блокнот і ручку з цифровим сховищем записів

Якщо ви робите багато записів в звичайному блокноті, у вас в певний момент скупчується величезна кількість заміток, за якими складно орієнтуватися. Та й звичайним блокнотам властиво закінчуватися. Але не новому Everlast Notebook, представленому на Kickstarter. Він все ще дає користувачам відчуття роботи з звичайними папером і ручкою, але в той же час комбінується з цифровим сховищем для всіх ваших записів або нарисів.

Підписатися на цей канал RSS