Everlast Notebook поєднує в собі справжні блокнот і ручку з цифровим сховищем записів

Якщо ви робите багато записів в звичайному блокноті, у вас в певний момент скупчується величезна кількість заміток, за якими складно орієнтуватися. Та й звичайним блокнотам властиво закінчуватися. Але не новому Everlast Notebook, представленому на Kickstarter. Він все ще дає користувачам відчуття роботи з звичайними папером і ручкою, але в той же час комбінується з цифровим сховищем для всіх ваших записів або нарисів.

Блокнот Everlast Notebook

Блокнот працює з ручками з лінійки Pilot Frixion. Якщо ви хочете стерти щось, що ви тільки що написали, вам досить крапнути на сторінку крапельку води. Блокноти Everlast сумісні з додатком Rocketbook, що дозволяє зберігати всі ваші замітки або замальовки на Google Drive, Dropbox або Evernote.

Everlast Notebook

Блокноти Everlast йдуть в двох варіантах: стандартний розмірами в 21,5 х 27,9 см з 32 сторінками, зменшений розмірами в 15,2 х 21,5 см з 36 сторінками. У обох варіантів цифрового блокнота є точкова координатна сітка, сторінки зроблені із синтетичного змішаного паперу з поліетиленовою обшивкою. Обидві моделі Everlast робляться в США. Проект запущений на Kickstarter, вибрати відповідний розмір ви зможете тільки після закінчення кампанії. Якщо ви інвестуєте в неї кошти, після завершення вам на електронну пошту прийде лист від розробників з пропозицією вибрати розмір цифрового блокнота. Так що, вам навіть моніторити завершення кампанії не доведеться.

Блокнот Everlast Notebook

Один блокнот Everlast з чорною ручкою Frixon обійдеться по кампанії мінімум в 34$. Пару блокнотів з ручками замовити можна вже за 65$ . А якщо ви замовляєте відразу три штуки, заплатити досить буде 95$ . До покупки зможуть додатково додати за 7 $ ручку Frixon (чорну, червону або синю), про запас або для того, щоб урізноманітнити записи іншими кольорами. А знаєте, що саме класне? Онлайн або в магазинах купити ручки Frixon можна в самих різних кольорах, що безсумнівно порадує художників. Проект Everlast збирав мінімум 26 000 $, але зараз кампанія зібрала вже 421 000 $. Попереду ще трохи менше місяця на збори. Відправка блокнотів запланована на квітень 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар