Електроскутер GoTube складається в тубус для транспортування

Нестачі в електричних скутерах, що складаються, в магазинах і на краудфандингових платформах сьогодні немає. Одні розробники створюють моделі, що складаються навпіл. Інші дозволяють просто прибирати колеса для більшої мобільності на ходу і в громадському транспорті. Творці електроскутера GoTube пішли ще далі, представивши набагато більш оригінальний і менш брудний спосіб транспортування: девайс складається в акуратний циліндр зі спеціальним ременем, носити який можна буде, закинувши його на плече.

Ну так є й інші моделі електроскутерів, які можна носити подібним чином. GoTube серед них просто виглядає найбільш органічно. Замість того, щоб притискати до себе брудні колеса або мучитися з незручним кейсом за плечима, ви отримуєте приємний і простий тубус довжиною в 74 см і діаметром 14 см. І виглядає це так, немов усередині листи з величезними архітектурними планами, а не справжній електричний транспорт.

Електроскутер GoTube

GoTube важить лише 5,8 кг, завдяки чому тягати його на плечі в тубусі буде не дуже важко. Ремінь для перенесення на плечі передбачений заздалегідь. Так що, боятися появи брудних смуг від коліс на вашій футболці не потрібно. Конструкцію самого електроскутера зроблено з легкого вуглеволокна.

Однак, через свою компактність GoTube не вийде назвати найпотужнішим з усіх, що існують на сучасному ринку. Він відверто слабенький. Його потужності вистачить на те, щоб покрити відстань 12 км. Згідно розробникам скутера, його мотор в 120W дозволяє розганятися до швидкості 16 км/год. Його колеса виглядають так, немов кожна вибоїна на дорозі зможе їх поглинути, але насправді вони отримали можливість поглинати удари від дрібних купин і перешкод.

Скутер GoTube

Батарея GoTube в 4 Ah заряджається протягом двох годин. Вона живить не тільки електромотор скутера, але також центральний дисплей на кермі та LED-підсвічування на передній і задній частинах. Разом з тим у скутера є USB-порт для зарядки інших гаджетів від нього.

Сама конструкція не виглядає так, немов на скутері буде дуже зручно їздити. Але розробники роблять ставку на портативність, а не на комфорт. Витримує скутер пасажирів вагою до 150 кг. Найперші замовники пристрою (само собою, на Kickstarter) зможуть отримати його за 299$. У роздріб він буде коштувати на 200 $ дорожче, якщо виробництво обернеться успіхом.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар