Оригінальний електричний скутер Boxx дійшов до масового виробництва

За останній час було випущено і представлено величезну кількість гаджетів, які покликані стати революційним проривом у справі нашого пересування вулицями. В основному, звичайно, електрифікують звичні транспортні засоби типу велосипедів, скутерів і самокатів. Але зустрічаються й такі самобутні девайси, на які складно не звернути увагу.

Електричний скутер Boxx

Скутер Boxx було продемонстровано як прототип ще в 2012 році. Тоді команда творців цього пристрою, що виглядає незвичайно, збирала гроші на масове виробництво, сподіваючись відправити електроскутери на вулиці. Але від ідеї і прототипу до виробництва Boxx дійшов тільки зараз, в 2016 році.

Скутер Boxx

Пристрій висотою лише метр виглядає вельми чарівно. Але його може вистачити на дистанцію в 86 км повністю на одному заряді батареї. Перемикання швидкостей тут також вражає. Працює скутер на трифазному безщітковому моторі, потужність якого дає 111 Нм на обертаючому моменті. Енергія надходить на обидва колеса завдяки патентованої системі. Максимальна швидкість, яку розвиває скутер, становить 87 км / год. Однак, швидкість можна обмежити в залежності від встановленого законом швидкісного порогу для водіїв скутерів без ліцензії.

Електроскутер Boxx

Відстань від корпусу до землі становить 15 см, що застрахує від попадання всередину випадкових каменів.

Дистанція залежить від технічних характеристик скутера, який ви придбаєте. Базова модель Boxx E покриває 32 км з максимальною швидкістю в 45 км / год. Інший варіант моделі Boxx може провезти вас на відстань 64 км з максимальною швидкістю в 56 км / год. Найпотужніша модель це Boxx M, вона ідеально підійде для любителів швидкості і тривалих поїздок, тому що її максимальна дистанція становить 86 км, а швидкість розвивається   — 87 км / год.

Електроскутер Boxx

Модель Boxx E обійдеться вам у 2997$, варіант Boxx коштує вже 3797$, а максимальний Boxx M — 4987$. Для такого оригінального електричного скутера вартість виходить розумна. Замовити пристрій для себе можна через сайт Boxx.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар