Електроскутер Eon Scooter підкорює пагорби

Останнім часом електричні скутери на ринку плодяться, немов кролики. Вони, звичайно, хороші і дуже зручні в міських умовах, але тільки коли мова йде про плоскі поверхні. Коли справа доходить до пагорбів, з'являється проблема. Команда розробників, яка представила Eon Scooter, запевняє, що вони цю проблему вирішили, екіпірувавши свій скутер електромотором, здатним перевезти через пагорб в 30 градусів людини, що важить 113 кг.

Eon Scooter працює на 48-вольтному двигуні потужністю в 1500 ват. У ньому встановлена літієва батарейка в 12 Ah. Приблизно на таких же батареях працює електрокар Tesla Model S. При бажанні можна посилити скутер, встановивши в нього батарею в 15 Ah.

Електроскутер eon scooter

Максимальна швидкість пристрою — 40 км/год, проїхати скутер зможе 48 км на одному заряді батареї. Доступні три різних рівня потужності   — низький, середній і високий — кожен з яких на заряд батареї і швидкість скутера впливає по-різному. Скутер повністю зарядиться за дві години від представленої розробниками 4-амперної зарядки. Само собою, їздити на самокаті можна буде і без працюючого двигуна, просто відштовхуючись ногами від асфальту.

Електроскутер eon scooter

Самовідновлюєма система гальмування акуратно зупиняє Eon Scooter, коли залишається тільки 10% зарядки. Система захищена від дощу. Додатково скутер оснащується USB-портом, звуковим сигналізатором, лобовою прожекторною фарою і кнопкою запуску пристрою. Все той же, що є і у інших електроскутерів і мопедів.

Електричний самокат Eon Scooter

Електричний самокат Eon Scooter

Рукоять скутера можна регулювати під себе — піднімати вище або навпаки опускати, а сидіння можна просто прибрати, якщо з ним незручно. Скутер також можна складати, що значно полегшить його перевезення в автобусах, метро або автомобілях. У складеному вигляді довжина скутера становить 97 см, а ширина — 18 см. У розібраному вигляді скутер 107 см в довжину, а його ширина залежить від призначеної для користувача регулювання. Основна модель електричного самоката Eon Scooter важить 13 кг, а просунута (оснащена більш потужною батареєю в 15 Ah) 15 кг.

Розробники планують 15 червня 2016 відкрити кампанію зі збору грошей на Indiegogo, де вони хочуть підняти 50 000$ на виробництво самокатів. За попереднім замовленням можна купити скутер за 349 $ (плюс доставка). Якщо все піде за планом, відправляти за попереднім замовленням пристрої почнуть вже в жовтні цього року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар