Розумна гумова качка Edwin співає колискові і перевіряє температуру води

Знайомтеся, качка Едвін. Вона пройшла через багато випробувань. Її розробники з PI Labs планували випустити Edwin у вільний політ ще в 2014 році, але кампанія на Kickstarter не принесла бажаних результатів. Проте Едвін — стійка качка.

Звичайно, ви задаєтеся питанням про те, а навіщо світу взагалі потрібна розумна гумова качечка. І ми до цих пір самі не дуже впевнені в тому, що вона дійсно потрібна. Але у качки Edwin є деякі переваги (ні, серйозно), які можуть стати у нагоді на хвилях її діяльності. Наприклад, качечку забезпечили датчиком температури води, завдяки якому ні ви, ні ваші діти не заберетеся в дуже гарячу або дуже холодну ванну.

Розумна качка Edwin

В Edwin також вбудували захищений від попадання води Bluetooth-спікер. Складно точно сказати, навіщо, але все одно цікаво. Є щось привабливе у гумовій качечці-спікері, що плаває у вашій ванній і грає музику (або видає звуки крякання). Так, є тут одна невеличка підстава. Звук йде крізь гумову оболонку самої качки. Так що, цей спікер не дуже підійде для аудіофілів. І, мабуть, варто відмовитися від програвання людської мови. Ніяких підкастів у ванній, дітки.

Розумна качка Edwin

Функція термометра вже вбудована в качку і керується за допомогою додатків. Аж трьох, два з яких написані тільки під iOS. Завдяки додатку Temp Time, ви можете перетворити качечку в один великий гумовий термометр, якщо прикладете її до чола (не те щоб це комусь було потрібно).

Розумна качка Edwin

Але Едвін призначений для використання не тільки у ванній кімнаті. Основний додаток для Edwin дозволяє користуватися маленькою анімованою качечкою на екрані смартфона. Керуючи качкою через цей додаток, можна змусити її гумовий аналог читати дітям казки на ніч або співати пісеньки. Ну і грати з качечкою в ігри на тому ж смартфоні. Також є додатковий додаток Sleepy Time, завдяки якому Едвін співатиме дитині колискові, а заодно світитися і працювати як нічний ліхтарик.

Розумна качка Edwin

Розробники продовжують нашпиговувати Edwin різними можливостями. Але поки він ще не набув вигляду дикої качки Франкенштейна. А у перспективі і зовсім зможе перетворитися з гумового каченяти в прекрасного гумового лебедя (фігурально висловлюючись).

Оцініть матеріал
(0 голосів)

1 Коментар

  • Stone
    Stone Вівторок, 14 червня 2016, 19:26

    В сочетании с приложение в виде игры утка имеет право на жизнь, но как отделенное устройство... Резиновый градусник... Даже незнаю. Какой то бред.

    Коментувати

Залишити коментар