Інтерактивна лялька Luvabella може стати проривом у ляльковому виробництві

Магазини для дітей завалені ляльками різних форм і розмірів. Одні з них можуть говорити, а інші навіть здатні їсти, плакати і бруднити підгузники. Але Luvabella від виробника Spin Master значно відрізняється від усіх цих ляльок. Вона виглядає як справжній прорив у області виробництва роботизованих інтерактивних іграшок. Хоча і здатна пробратися в дитячі кошмари, тому що працюючий прототип виглядає моторошно.

Чому дітям подобається грати зі зменшеними копіями їх самих? З цим доведеться розбиратися дитячим психологам. А нова така лялька дійсно змушує вас повірити в те, що ви маєте справу з карапузом, за яким потрібно стежити в усі очі. І, граючи з цією лялькою, вам потрібно буде враховувати, що будь-яка дія її "батька" матиме реальні наслідки. Домогтися такого ефекту вдалося частково через анімовані можливості ляльки. Вона може махати руками, рухати ротом і плескати очима. А всередині неї розташовані сенсори, завдяки інформації з яких штучний інтелект іграшки змушує її відповідно реагувати.

Інтерактивна лялька Luvabella

Більшість ляльок-немовлят концентруються тільки на одній реалістичній дії за раз: плакати, їсти, видавати звуки. Але Luvabella імітує саму різну поведінку новонародженої дитини в комбінаціях. І комбінації багато в чому залежать від дій "батька". Поведінка ляльки буде різною у залежності від того, що з нею роблять: пощекочіть її за п'яту — розсміється, а закрийте очі долонею — почне грати в "Пікабіа" (або засмутиться від того, що ви занадто довго закриваєте їй очі). Вона настільки реалістична, що на демонстрації прототипу люди передавали її один одному так обережно, немов трапиться щось страшне з роботизованою "дитиною", якщо її впустити.

Аксесуари для ляльки Luvabella

Штучний інтелект ляльки йде ще й з машинним навчанням. Вона буде потроху навчатися, реагувати на дії "батьків" більш індивідуально. І навіть визначить для себе улюбленця в родині. Лялька буде вчитися говорити, починаючи з дитячих спроб щось промовити, закінчуючи повноцінними словами.

Лялька Luvabella

Це оффлайн-лялька. Так що, не варто турбуватися про безпеку з нею: розробники не оснастили її ні Wi-Fi модулем, ні навіть якимось супутнім додатком. В результаті програмне забезпечення ляльки відновити не вийде. Але через цю ляльку ніякі маркетологічні "генії" не зможуть прослуховувати розмови ваших дітей.

Повноцінно лялька вийде тільки восени цього року. І коштувати буде по 100$ за штуку. Залишається сподіватися, що розробники зроблять її трохи менш моторошнуватою, ніж прототип.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар