Honeybot навчить дітей використовувати тривимірну аугментовану реальність

Світ навчальних роботів незабаром може поповнитися. Звичайно, якщо кампанія зі збору коштів на Honeybot на порталі Indiegogo буде успішною.

Робот Honeybot був створений китайською технічною компанією Hui Yu. Цей інтерактивний пристрій було побудовано на базі операційної системи Android, і він використовує додаток тривимірної аугментованої реальності (3D AR) для того, щоб навчати і розважати дітей. Вікова група, на яку орієнтуються розробники — 3-8 років.

Робот Honeybot

Додаток 3D AR використовує комбінацію з тривимірних ефектів, розпізнавання зображень і екстрагування кольорів. На самому роботі його вже встановлено. Зовні Honeybot більше нагадує невеликий настільний монітор для дитячої, вкладений у корпус у формі пластикового робота. Його зріст лише 25.4 см. Однак, йому є чим вразити навіть батьків. Увагу ж дітей він моментально привертає своїм зовнішнім виглядом.

Honeybot

Наприклад, додаток "AR Aquarium" вчить малюків розбиратися в морських тваринах, перетворюючи дитячі малюнки в тривимірні анімовані моделі. Дитина малює, а потім просто прикладає зображення до екрану. Магія аугментованої реальності починається. Насправді, ми не впевнені в тому, що правильно називати це технікою доповненої реальності. Все-таки AR використовує навколишнє оточення, щоб додавати до неї інформацію або предмети. А не навпаки. Однак, це все одно дуже цікаво. І однозначно змусить вашу дитину посміхатися.

Робот для дітей Honeybot

Додаток "AR Yolk World" працює за тією ж системою, але він використовує 3D-зображення, з якими дитина може взаємодіяти. Тут представлено 90 навчальних карток з різними тваринами, динозаврами і механізмами. А ще один додаток перетворює Honeybot в тамагочі: дитині потрібно піклуватися про нього, як про домашнє звірятко.

Батьки зможуть записувати похвалу або просто якісь фрази, які робот буде використовувати. Він зможе вимовляти їх як голосом батьків, так і смішним роботизованим. Заодно він здатний співати дитині пісеньки і читати історії на ніч. А для тих батьків, що будуть стурбовані занадто тривалою грою з роботом, передбачено контроль ігрового часу: робот може надсилати нагадування про те, що його пора вимкнути. Або самостійно відключатися після 30 хвилин роботи з ним.

Перші покупці, в залежності від версії, зможуть придбати Honeybot за 229-259$. У майбутньому ціна підвищиться до 349$. Відправка по замовленнях запланована на листопад цього року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар