Xiaomi випустить вакуумний робот-пилосос Mi Robot Vacuum

Компанія Xiaomi на Заході вже відома, хоча і не перебила за популярністю основних виробників смартфонів. Але насамперед вона прагне не захопити Захід, а розширити свій вплив і охопити більше ніш китайського ринку, випускаючи далеко не тільки смартфони, але і гаджети для розумного будинку. Останнім таким гаджетом став Mi Robot Vacuum, анонсований як раз сьогодні. Це робот-пилосос з високим всмоктуючим рейтингом (1800 Pa) і низькою вартістю приблизно в 250$.

Зовні вакуумний робот-пилосос від Xiaomi практично нічим не відрізняється від своїх конкурентів. На нижній частині ви знайдете дві циркулюючі щітки, що допомагають відтирати бруд в сукупності з основною циліндричною щіткою. Щоб почати всмоктування, робот автоматично змінює свою висоту над рівнем підлоги, піднімаючись на герметичному ущільненні. Він пересувається по підлозі, використовуючи два основних гумових колеса і одне допоміжне. Заодно Mi Robot Vacuum оснащений ультразвуковими сенсорами, він визначає близькість стіни, якихось перешкод або підвищень. Іншими словами, ви можете не турбуватися про те, що пилосос кудись вріжеться або навернеться зі сходів.

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Як і слід було очікувати від високотехнологічного пилососа, цей девайс здатний скласти карту ваших кімнат, використовуючи лазерний сенсор дистанції, встановлений на його верхній частині. За необхідності користувачі зможуть встановлювати віртуальні блоки для пилососа, використовуючи спеціальну магнітну стрічку, яка обійдеться їм усього в 6$.

Робот-пилосос Mi Robot Vacuum від Xiaomi

Обіцяна виробником тривалість роботи цього девайса неймовірно тішить. На одній зарядці за 2,5 години Mi Robot Vacuum може покрити 250 квадратних метрів. Працює пилосос на літій-іонній батареї ємністю 5200 mAh. І, після того як прибирання добігає кінця, пилосос самостійно вирушає до зарядної станції.

Робот-пилосос Mi Robot Vacuum на зарядної станції

Через супутній додаток ви зможете перевіряти статус свого пилососа через Wi-Fi. А потім поставити йому певні настройки або призначити графік майбутніх прибирань.

Поява робота-пилососа від Xiaomi не стала ні для кого сюрпризом. Компанія раз у раз випускає гаджети, що задовольняють різні потреби. Від Xiaomi існує навіть рисоварка. І, звичайно, нікого не дивує те, що пилосос з 6 вересня буде доступний, але тільки в Китаї. Про те, коли він з'явиться в інших країнах, поки нічого не відомо.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар