Розумний замок Otto шикарно виглядає і неймовірно дорого коштує

Коли доходить справа до апгрейда власного будинку пристроями з розумним функціоналом, перед вами в першу чергу встають найочевидніші девайси: керовані через додаток лампи, термостати і розумні замки. В останній категорії вже є безліч варіантів. Одним з останніх стає Otto, невеликий і стильний девайс інтернету речей. У Otto дійсно прекрасний мінімалістичний дизайн. І абсурдно висока вартість.

Згадайте, скільки ви заплатили за свій останній смартфон. А тепер запитайте себе, чи готові ви заплатити стільки ж (не виключено, що і більше) за розумний замок? Звичайно, Otto здатний на багато що. Модель компактна і без проблем встановлюється в той же отвір, в якому раніше стояв самий звичайний замок для ключів. У порівнянні з громіздкими (і часом дивно виглядають) Bluetooth-замками модель Otto значно виграє. Розробники припускають, що від повсюдного використання розумні замки утримує аж ніяк не питання безпеки або дорожнеча, а саме їх зовнішній вигляд.

Розумний замок Otto

Розробники пристрою також заявляють, що Otto стане одним з найбільш захищених розумних замків, розроблених спеціально під сімейне використання. На відміну від традиційного замку, ви не зможете просто так взяти і відкрити Otto або турбуватися за кібернетичну атаку. Замок захищений просунутим цифровим шифруванням, підвищену міцність і оснащений інтегрованим Wi-Fi модулем.

Замок Otto

Міцність замку тестувалася завдяки зусиллям спеціально створеного для цього робота, запрограмованого діяти як "похмурий тінейджер". По тестах замок витримав більш ніж 100 000 ударів з прикладеною силою в 60 Ньютоновий. Заодно він пережив більше ніж 250 000 циклів закриття / відкриття. Як і з іншими цифровими замками, власники можуть видавати людям тимчасовий доступ, скасовувати доступ, встановлювати різні коди на вхід і багато іншого.

За весь цей щастя викласти доведеться 699 $. Так, компанія-розробник пропонує і безкоштовну доставку, встановлення та налаштування дзвінка. Якщо ви не дружите з інструментами і боїтеся займатися установкою самостійно, це приваблива пропозиція. Однак для того, щоб дійсно зацікавити власника розумного будинку, цього може бути недостатньо. Але, звичайно, якщо ви вже хочете обзавестися замком Otto для себе, оформити попереднє замовлення можна в будь-який момент. Відправка замовлень почнеться вже цієї осені.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар