Дзвоник Ring Doorbell 2 передає відео в форматі 1080p

За останнє час о компанії Ring ми практично нічого не чули. І нарешті, виробник представив нову версію свого флагманського продукту. Було оголошено другий покоління відео-дзвінка Video Doorbell. Устройство получило название Video Doorbell 2. Здається, що новий дзвінок увібрав у себе все краще від відео Doorbell і відео Doorbell Pro, зібравши два відмінні пристрої в одне.

Перш ніж поговорити про оновлення, варто згадати про те, які знакові функції повертаються з цією моделлю. Як і в першому поколінні, ви можете переглядати, хто стоїть за дверєю, а також користуватися двосторонним аудіо-каналом для переговорів. В звонок другого покоління також включився датчик руху. Коли хтось стоїть за вашою дверью або натискає кнопку дзвінка, на смартфон приходить push-уведомлення про це в режимі реального часу.

Звонок Ring Video Doorbell 2

Перша версія транслює відео в дозволі 720p, тоді як її перекладач транслює у 1080p. Конечно, відео HD-формату вже надягають власники моделі Pro. Але відео Doorbell 2, в відмінності від версії Pro, не потрібно вставляти окремо. Звонок нового покоління Вбудована в існуючу проводку для дзвінка. А при бажанні можна і в всьому цьому не робити: тоді пристрій буде працювати на змінний акумуляторі.

Ring Video Doorbell 2

З відео Doorbell 2 користувачі чекають вдосконаленого режиму нічного видіння, 180-градусний горизонтальний датчик руху та 160-градусну обстановку огляду. І, в відмінності від попередніх моделей, вам не доведеться зависати з стандартним дизайном: тепер Ring Предлагают разнообразные сменные панели.

Основна задача, яку ставлять перед собою розробники з кільця, полягає у запобіганні злочинам. З датчиком руху на дзвінок та системою розсилки push-notifications, модель Video Doorbell 2 готова допомогти компанії досягти цієї мети. І благодарю Впровадження таких звонків, кільце поступово виводить із свого асортименту зовнішні спостереження камери.

Звук відео Doorbell 2 вже доступний для покупки з різними дистриб'юторами в США. Також його можна замовити безпосередньо через сайт Ring. Стоит новая модель 199 $.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар