Камера видеонаблюдения SmartCam від Samsung з роздільною здатністю 1080p і підтримкою Wi-Fi

Похоже, що компанія Samsung готується представити нову камеру відеоспостереження, призначену для використання всередині або зовні будинку. Камера з'явилася на сайті BestBuy під назвою SmartCam. Однак, до моменту появления корейської компанії ще навіть Не анонсировала її вихід. За описом стане відомо, що камера SmartCam буде транслювати відео в дозволі 1080p і підтримувати Wi-Fi. Пока невідомо, коли її можна буде придбати.

На BestBuy під камерою написано, що вона "скоро з'явиться в продажі". І не похоже на те, що сторінка з нею запускалася випадково, тому що вона все ще висит на веб-сайті продавця. Сопровождающие изображения представлены в плохому дозволі, але при цьому Технічні характеристики розписані повністю. Так серед можливостей камери відеоспостереження SmartCam позначається, наприклад, режим інфрачервоного нічного видіння з можливістю запису в темний час суток на впечатляючу дистанцію майже в 15 метрів.

Камера видеонаблюдения SmartCam від Samsung

Камера обладнана сенсором CMOS, що забезпечує дозвіл 1080p Full HD відео, доступні також десятикратний зум, широкий динамічний діапазон і цифрове аудіо, записані на інтегрований мікрофон. Камера підтримує SDXC карти для локального зберігання Всього записаного відео. Камеру можна настроювати на запись тільки з того моменту, як вбудований сенсор зареєструє рух. У такому випадку у вас не накопиться величезна кількість абсолютно ненужного відео. Перегляд знятого відеоспостереження В такий спосіб перестане бути утомітельным, адже проматывать одинаковые кадры не придётся.

Камера Samsung SmartCam

Камера SmartCam пропонує користувачеві достойний кут огляду в 130 градусах. Устанавливать її можна в самих різних місцях. Она пригодна для використання за межами будинку, зовні. Спеціальне кріплення дозволить розмістити її практично везде: прямо Над входной дверью, на стіні будинку, на заборі ... В комплект входить додаткова стандартна підставка, що дозволяє встановлювати камеру на плоскій поверхні всередині будинку. Вартість на BestBuy позначена в 199,99 $.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар