На камеру Insta360 Pro з дозволом 8K відкрите передзамовлення

Незабаром знімати відео в 360 градусів зможе практично кожен. Звичайно, це не означає, що всі навколо зможуть повноцінно насолоджуватися такими роликами в окулярах віртуальної реальності, але сучасні браузери будуть такий контент підтримувати. Камери в 360 градусів стають все більш доступними завдяки компаніям типу Insta360, який випускає портативні і не надзвичайно дорогі аксесуари. Правда, нова камера Insta360 Pro такої не стала. Куляста, схожа на інопланетний корабель, вона буквально заявляє своїм виглядом про те, що відноситься до професійного сегменту. І ціна на неї відповідна.

Моделі Insta360 Nano, Air і навіть 4K вирушили до сегменту мас-маркету. А перші так взагалі ставилися до телефонних аксесуарів. Але, не дивлячись на те, що з їх виробництвом все далеко не похмуро, професіонали, оператори-аматори та студії навряд чи стануть до них придивлятися. Камера Insta360 Pro націлена саме на них, обіцяючи знімати фото з роздільною здатністю 8K і навіть відео. Цей дозвіл 7680 х 3840 для статичних або рухомих зображень. Домогтися цього вдалося за допомогою об'єктивів "риб'яче око", встановлених на сферообразних корпусі камери. Об'єктивів встановлено шість штук, а до них йде ще й чотири мікрофони для запису просторового звуку.

Камера Insta360 Pro з дозволом 8K

В програмному плані у Insta360 Pro є два основні режими. Більшість напевно знайоме з системою зйомки двох кадрів в 180 градусів, які постфактум склеюються. Камера Insta360 Pro теж так може. Але в той же час є тут і режим склейки в процесі, завдяки якому вам не доведеться возитися з кадрами самостійно. Так що, відео в 360 градусів можна навіть безпосередньо транслювати. Правда, тільки в дозволі 4K. Режим слоу-Моушн теж доступний тільки для дозволу 4K і частоти кадрів в 100 fps.

Камера Insta360 Pro

Камера Insta360 Pro пропонує кілька варіантів з'єднання. Це і Bluetooth, і можливість підключити кабель Ethernet, і навіть HDMI. Також можна користуватися з'єднанням 4G, що перетворює камеру в портативну. У плані дизайну камера може нагадувати зменшену копію Nokia OZO (благо, більш доступну). Вже зараз можна оформити на неї передзамовлення. Вартість оголошена в 3499$. Устаткування безумовно не для початківців відео-блогерів.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар