Лайфстайл-камера Aurora Cloud Access Camera від Zyxel вже відправлена у продаж

Компанія Zyxel представила свою нову лайфстайл-камеру Aurora Cloud Access Camera, що дозволяє власникам стежити за своїми будинком, сім'єю, дітьми, тваринами або чимось іншим. Система являє собою комбінацію камери і мобільного застосування. Ви зможете транслювати відео з роздільною здатністю в 1080p, отримаєте можливість працювати з двостороннім аудіо, а додаток буде надсилати пуш-повідомлення. Можливості камери від Zyxel на цьому не закінчуються.

Сама камера оснащена сенсором Sony CMOS в 2.1 мегапікселя і скляною лінзою в 145 градусів з діафрагмою F2.0. Камера пише відео в форматі H.264 з дозволом в 720p або 1080p. Інтегрований мікрофон записує аудіо, яке зберігається в форматі AAC. Камера також оснащена спікером в 0.48W, за допомогою якого ви можете віддалено відправляти звукові повідомлення тим, хто знаходиться в ває під приміщенні. На відміну від багатьох інших подібних камер, ця модель працює з коннектором USB-C типу.

Камера Aurora Cloud Access Camera від Zyxel

Для покупців доступні різні варіанти кріплення камери, включаючи магнітне для установки на магнітну поверхню або стіну і класичне для установки просто на площину. Визначити статус камери (активна вона чи ні) можна по вбудованої світловий LED-панелі. Коли горить блакитний, камера завантажилася і працює. Червоний означає помилку. А жовтий колір індикатора говорить про те, що камера підключена.

Завдяки супутнього мобільному додатку, камера дає можливість переглядати потокове відео в режимі реального часу. Захоплений контент при бажанні можна перенаправляти на інші девайси, якщо виникне така необхідність. А режим нічного бачення, тим часом, передбачає перегляд контенту в форматі слабкого освітлення. При цьому більшість подібних камер зазвичай пропонує формат монохромного відео в нічному режимі. Система камери також пропонує відстеження зон, які камера моніторить, на предмет активності в їх межах.

Камера   Aurora Cloud Access Camera вже доступна для покупки. Ціна на неї призначена в 159.99 $.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар