Теле-приставка Caavo створена правити всіма іншими теле-приставками

Телебачення змінилося. Сьогодні ми отримуємо контент з величезної кількості джерел, більшість яких до телебачення відносяться побічно. Перегляд телевізора сьогодні відрізняється від того, яким він був раніше. Ми більше не залипаємо у блакитний екран на одному каналі з одним пультом управління. Сучасне телебачення — це хаос. Який спеціально для вас теле-приставка Caavo покликана приручити. Так, це ще одна коробка, яку ви приєднаєте до своїх коробок. Але саме вона зможе тримати їх всіх під контролем.

З нинішньою телевізійною ситуацією і правда твориться безлад. Є стрімінгові сервіси, є звичайне телебачення, є кабельне з купою різних пакетів. Мабуть, більший безлад твориться тільки на ринку гаджетів для створення розумного будинку. Вибір у глядачів величезний. І для кожного з варіантів передбачається свій девайс. А кожен девайс зв'язується з одним — вашим телевізором. Купа дротів, купа коробочок, купа пультів управління, з якими заплутатися простіше простого.

Теле-приставка Caavo

Приставка Caavo працює, немов перекладач для всіх цих сервісів. Ви приєднуєте всі свої коробочки і кабелі до однієї приставки Caavo, а вже її — до свого телевізора. І більше до нього нічого прив'язувати не буде потрібно. Замість того щоб мати справу з купою коробочок і пультів управління, ви користуєтеся однією приставкою. І одним пультом, як в старі добрі часи розквіту телебачення.

Але все це — тільки половина історії. Caavo — не просто хаб для всіх ваших проводів, у нього ще й програмне забезпечення відмінне. Девайс розпізнає, що конкретно ви до нього підключили, будь це Apple TV, Roku або провід кабельного телебачення. Він автоматично визначає пристрій, а потім дозволяє вам без проблем між ними перемикатися. Пошук буде здійснюватися через одну систему. По суті, девайс перемішує всі програми, зводячи їх до однієї.

Телевізійна приставка Caavo

Розробники Caavo обіцяють повернути перегляд телевізора до його витоків: зробити процес простим і розважальним. Інша справа — коли цей девайс відправиться в продаж. Для попередніх замовлень він стане доступний тільки в червні 2017 року, відправиться першим власникам пізніше в цьому році. Одна така приставка обійдеться вам в 399$.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Схожі матеріали (по тегу)

Залишити коментар