Mi Box від Xiaomi на базі Android TV

Разом з Google компанія Xiaomi працює над тим, щоб відправити на ринок Сполучених Штатів пристрій Mi Box, анонсований розробниками раніше. Пристрій, коли він з'явиться на полицях магазинів, буде працювати на базі Android TV. Mi Box являє собою сет-топ з дозволом в 4K, який дасть користувачам нову можливість легко стрімувати контент через їх телевізори.

Додатково до цього, представники компанії Google оголосили, що компанія Xiaomi стане одним з перших партнерів Android в їх роботі над пристроєм віртуальної реальності Daydream.

Як можна побачити, нова Smart приставка від Xiaomi — простий та гладкий пристрій, який не надто відрізняється зовні від пристроїв Apple TV і інших аналогічних. Працювати пристрій буде на базі Android TV 6.0, дозволить отримувати доступ до відео-додатків, таким як YouTube і іншим подібним.

Smart TV Xiaomi mi box

Mi Box буде підтримувати обидва популярних на сьогодні формату відео: 4K і HDR, а також зможе відтворювати контент швидкістю в 60fps. Пристрій буде підтримувати новий (на сьогоднішній день) формат HDR10, робота з яким буде доступна вже тільки з Android N. Також сет-бокс буде оснащений роз'ємом HDMI 2.0.

xiaomi mi box

Під кришкою пристрою встановлено 2 Gb оперативної пам'яті і 8 Gb вбудованої. Процесор — ARM Cortex A-53. Для тих, кому потрібно більше вільного простору, передбачена можливість підключати до сет-боксу USB-флешку. Також пристрій буде працювати зі звуковими системами Dolby Digital Plus і DTS Surround Sound.

Mi Box буде підтримувати Netflix, YouTube, Pandora і багато інших додатків, повний список яких буде оголошено пізніше. У комплект до самого пристрою піде пульт управління, який сполучається по Bluetooth. Крім цього користувач зможе управляти сет-боксом за допомогою голосових команд. Опціонально в комплект може входити додатковий контролер для того, щоб користувачі могли грати в Android-ігри через цю систему.

Контролер для xiaomi mi box

Представники Xiaomi оголосили, що інформація про вартість і час поставки пристрою буде позначена пізніше. Ну, хіба що нам заздалегідь відомо, що спочатку пристрій з'явиться на американському ринку і тільки потім піде далі.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар