Olympus випускає свою екшн-камеру

Цей день настав — Olympus представляє свою нову екшн-камеру, у GoPro і Sony з'явився серйозний конкурент. Близько шести місяців тому представники компанії анонсували вихід нової моделі камери під назвою TG-870. Але новий Stylus TG-Tracker, однак, відрізняється від анонсованого девайса. Причому не тільки відсутністю цифр у назві.

Olympus Stylus TG-Tracker

Камера отримала можливість знімати відео в роздільній здатності 4K, а також сім — так, так, сім! — вбудованих сенсорів. Але, мабуть, найцікавішою особливістю TG-Tracker стало те, що розробники відмовилися від звичного горизонтального або прямокутного дизайну, яким славляться інші екшн-камери. Замість цього девайс отримав вертикальну конструкцію, більше нагадує ручні камери.

Olympus Stylus TG-Tracker

Olympus Stylus TG-Tracker

З різних причин багато екшн-камер, включаючи і минулі моделі Olympus, випускалися в горизонтальному корпусі. Деякі, особливо призначені для установки на височинах, як GoPro, оптимізували під більш компактний прямокутний дизайн корпусу. Однак, ручні камери мають свої переваги перед екшн-пристроями. Такий пристрій найзручніше брати в одну руку і знімати найбільш збалансовано. Екшн-камера TG-Tracker, як і будь-яка сучасна ручна камера, оснащений LCD-дисплеєм (діагональ в 1,5 дюйма, роздільна здатність екрана в 115k), який може повертатися для зйомки під зручним користувачеві кутом. Без встановленого видошукача тільки така конструкція дозволить зняти відмінні кадри.

Olympus Stylus TG-Tracker

Інша особливість TG-Tracker полягає в здатності пристрою знімати відео формату 4K, але частотністю тільки в 30 кадрів. Якщо ви захочете зняти відео частотністю 60fps, вам доведеться перемкнутися на формати 480p, 720p або 1080p. Камера оснащена восьмимегапіксельним сенсором CMOS, працює на процесорі Truepic VII від Olympus. На девайс встановлена ​​значна семіелементная лінза з діафрагмою f / 2.0. Кут лінзи   — 204 градуса в стандартному режимі зйомки.

Семіелементная лінза з діафрагмою f / 2.0 і кутом лінзи — 204 градуса

Olympus Stylus TG-Tracker

Екшн-камера випускається з купою сенсорів. Серед них модуль GPS, акселерометр і компас. А заодно — барометр, манометр і датчик підводної температури. Камера водонепроникна, знімати можна на глибині до 30 метрів, стійка до ударів, захищена від впливу низьких температур до -10 градусів і не мнеться під вагою в 100 кг. На жаль, незважаючи на те, що пристрій може витримати багато, якість зображення при цьому не стабілізується.

Olympus Stylus TG-Tracker

Власної пам'яті у камери немає, в неї потрібно вставити microSD-флешку. Вбудований модуль Wi-Fi, є можливість знімати в уповільненому покадровому режимі. Слоумоушн-режиму немає. Вартість камери в залежності від регіону оголошена в межах 350-480 $.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар