Камера Osmo від DJI отримала збільшувальну лінзу

Osmo від виробника дронів DJI вже одна з кращих екшн-камер, скомбіновані з гіростабілізатором. Але нова модель не змусила себе чекати. З моменту виходу Osmo не минуло ще й року, як в DJI представляють Osmo +  — камеру з гіростабілізатором за 649 $, яка відрізняється від свого попередника тільки одним. Зумом. І цей апгрейд дійсно значний.

Камера Osmo + оснащена збільшувальною лінзою в 3,5х, яка комбінується з цифровим зумом, вільним від втрат в 2х. Діапазон фокусної відстані   — від 22 мм до 77 мм. Цифровий зум стає вільним від втрат тільки тоді, коли ви знімаєте в якості 1080p. Однак, з цією камерою можна записувати відео з роздільною здатністю в 4K. Дозвіл доведеться вибирати в залежності від ваших потреб. В одному місці потрібно буде висока якість, а в іншому варто поступитися дозволом заради зуму.

Камера Osmo + від DJI

У дозволі 4K Osmo + знімає зі швидкістю 30fps. Але в режимі 1080p можна запустити зйомку в 100fps для створення ефекту уповільнення. На подив, ці показники нижче, ніж у попередньої моделі. Безпосередньо Osmo на слоумо знімає зі швидкістю 120fps. З зйомки можна захоплювати зображення в якості 12 мегапікселів. У DJI також повідомляють, що вони поліпшили стабілізацію камери. Але поки нам залишається тільки вірити на слово.

DJI Osmo +

Був доданий новий режим таймлапса, з яким ви зможете самі вибирати, де відео перемикається на слоумо, а де триває на нормальній швидкості. Можливості цього режиму були продемонстровані в ролику, викладеному на офіційному сайті розробника.

Схоже, що новий девайс використовує той же вражаючий гіростабілізатором, що і перша камера Osmo. І він також синхронізується з тим же додатком DJI Go на iOS і Android. Ті, хто не хоче використовувати традиційний гіростабілізатором, можуть встановити камеру на трипод, скло мотоциклетного шолома або подовжувач (по суті, гігантську селф-палицю).

Комплектація DJI Osmo +

В DJI представили нову гарантійну систему. Гарантія на Osmo + становитиме два роки, заодно передбачена страховка на пошкодження пристрою в нещасному випадку. Модель вже виставлена на продаж вартістю в 649$, ціна на оригінальну Osmo була знижена до 569$. Замовляти можна через сайт DJI.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар