Zenmuse Z3: нова камера для зйомки з повітря від DJI

Компанія DJI анонсувала Zenmuse Z3, свою першу камеру, інтегровану для зйомки з повітря. 12-мегапіксельна камера знімає з семиразовим зумом і використовує оновлену технологію гіростабілізаціі, завдяки якій можна робити чіткі знімки незалежно від фокальної відстані. Це дозволить фотографам, які знімають з дронів, наблизитися до центру подій, не наближаючи самого дрона.

Камера Zenmuse Z3 сумісна з такими дронамі як Inspire 1, Matrice 100 і Matrice 600. Вона оснащена світлочутливою матрицею в 1/2.3 дюйма від Sony, точно така ж використовується в Inspire 1 і Phantom 4. Однак, тут матриця комбінується з оптичним зумом в 4-14 мм 3.5x і 2x цифровим зумом. Діапазон діафрагми коливається між F2.8 і F5.2.

Камера Zenmuse Z3 на Дронь Inspire 1

Камера Zenmuse Z3 на Дронь Matrice 600

Камера Zenmuse Z3 на Дронь

В DJI повідомляють, що камера розроблялася спеціально для ситуацій, де наближення зображення найпотрібніше: на пожежах, небезпечних ситуаціях, при операціях пошуку і порятунку людей. Камера знадобиться всюди, де є необхідність наблизити зображення, не наближаючись самостійно.

Zenmuse Z3 зв'язується з додатком DJI GO, який дає користувачам можливість переглядати пряму трансляцію з дрона, дбає про налаштування камери, управляє системою зуму, наближаючи і віддаляючи зображення. Здійснювати контроль можна і через пульт управління самим дроном.

Камера для дронів здатна записувати відео в форматі UHD 4K з частотністю до 24/25 fps, до 30 fps для 4K і до 60 fps для 1080p.

Оновлена версія гіростабілізатора від DJI використовує всі можливості зуму, знімаючи кадри з поліпшеною якістю, контролюючи пересування і забезпечуючи більшу стабільність. Розробники повідомляють, що призначена в першу чергу камера для нерухомого фотографування і зйомки (також нерухомою) при збільшенні. Отримане з камери відео, швидше за все, буде смиканим.

Камера для дронів Zenmuse Z3

Камера важить 262 грами, це в половину менше, ніж вага підвісних камер Zenmuse X5 Micro Four Thirds. Дрон Inspire 1 з цією камерою буде літати протягом 19 хвилин. Час роботи камери можна продовжити, прикріпивши її на M100 (до 30 хвилин) або M600 (до 39 хвилин).

Ціна камери для дронів Zenmuse Z3 оголошена в 899 $. Відправиться на продаж вона вже в цьому місяці.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар