Дрон Erida від Yi Technology зможе знімати відео роздільною здатністю 4K з частотою в 60fps

Компанія Yi Technology анонсувала дебют свого нового дрона, який станеться на технологічній виставці CES 2017. Виставка відбудеться найближчим часом, а перші подробиці про новий дрон вже стали відомими. Розробники труять нас зображеннями і деякими технічними характеристиками трікоптера Erida, повідомляючи, що він стане першим мейнстрімним дроном, зробленим повністю з вуглеволокна, здатним розвивати високу швидкість і знімати відео з роздільною здатністю 4K з частотою в 60fps. І, поки більшість сучасних дронів оснащується чотирма роторами, на Erida встановлено три, що і робить девайс трікоптером.

В Yi Technology повідомляють, що завдяки міцному і легкому вуглеволокну новий дрон зможе розганятися до швидкості в 120 км/г. Тестування пристрою показало, що літати він зможе протягом 40 хвилин без додаткової підзарядки. Камера здатна записувати протягом 120 хвилин відео з роздільною здатністю 4K, також вона оснащується власним інтегрованим тачскріном.

Камера з 4K для дрона Erida від Yi Technology

Користувачі зможуть контролювати настройки камери вручну, передаючи прямі вказівки через затвор, виставляючи значення рівноваги, рівень чутливості, режим вимірювання експозиції і баланс білого. Дрон отримав дуже просунуту карданну систему, що дозволяє проводити дуже рівну зйомку під час польоту. Ротори дрона Erida при цьому складаються, що робить процес прямого транспортування пристрою більш простим, тому що так він стає ще більш компактним.

Дрон Erida від Yi Technology

Керувати дроном можна за допомогою програми на мобільному пристрої Yi Mobile від розробника. Заодно дрон оснастили просунутою системою сенсорів і радарів з інтегрованим лазерним сканером для безпеки. Але, звичайно, деякі аспекти, пов'язані з дроном, все ще залишаються для нас загадкою. Так ми й гадки не маємо, скільки він буде коштувати і коли вийде у відкритий продаж. Але, само собою, що девайс з вуглеволокна з такими технічними характеристиками однозначно влетить в копієчку.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар