Виставка CES 2017

Спікер BassPro Go від JBL поєднує в собі функції колонки і сабвуфера

Хочете, щоб ваш Bluetooth-спікер під час автомобільних поїздок на кемпінги не просто валявся без діла в багажнику? На виставці CES 2017 компанія JBL представила свій новий гібридний спікер. Це BassPro Go, який поєднує в собі функції і Bluetooth-спікера, і автомобільного сабвуфера. Поки ви їдете, він зможе поглиблювати баси вашої автомобільної аудіо-системи. А потім перетвориться на звичайний Bluetooth-спікер, коли ви приїдете до місця стоянки і почнете ставити табір.

Система Switchmate полегшить роботу з пристроями розумного будинку

Інтернет речі завойовують сучасний ринок і не поспішають здавати позиції. Але тривалість життя батарей, проблеми з установкою й інші недосконалості системи можуть стати справжнім головним болем при перетворенні будинку на розумний. Для гаджетів, які працюють від батарей, було розроблено систему Switchmate: перемикачі та розетка на Bluetooth, повноцінно представлені на виставці CES 2017. Для віддаленого управління до них можна буде додати безліч девайсів інтернету речей.

Changhong H2 Смартфон досліджує навколишній світ на молекулярному рівні

Наші смартфони вже здатні на величезну кількість завдань: через них ми отримуємо доступ до інтернету, робимо фото, слухаємо музику, звіряємося з картами і, навіть, робимо самі звичайні дзвінки. Однак, новий, щойно анонсований смартфон Changhong H2 здатний на те, на що не здатні всі інші сучасні мобільні девайси. Відповідно до заяв розробників, він зможе показати нам те, з чого зроблено оточуючі речі.

Телевізор Xiaomi Mi TV 4 товщиною 4,9 мм, який нам не купити

Компанія Xiaomi вже встигла заявити про себе на виставці CES 2017, в черговий раз дозволивши світу побачити, але при цьому не купити, свій останній гаджет. Нові непогані пристрої від китайського бренду регулярно фруструють цим покупців за межами Китаю. Новий телевізор Xiaomi Mi TV 4 звертає на себе увагу навіть на такій великій виставці як CES 2017, де привабливих телевізорів і так вже повно. Остання модель телевізора вражає своєю товщиною всього лише 4,9 мм. Та й модульний дизайн дозволяє замислюватися про майбутні апгрейди свого телевізора.

FlexWash + FlexDry від Samsung змішує 4 пральних машини в одну систему

Розмір і можливості пральної машини — занадто індивідуальний параметр для кожного будинку. Для квартир і будинків, для маленьких і великих сімей потрібні різні можливості. Для дуже великих будинків або людей з величезною кількістю одягу в ідеалі можуть знадобитися натуральні домашні пральні не тільки з пральною машинкою, але і з окремою сушаркою. Чи ні? В Samsung вважають, що не зовсім. На CES 2017 буде вперше представлена ціла пральна домашня система 4-в-одному FlexWash + FlexDry. Чотири машини в одній, що комбінують дві пральки і дві сушарки. Кожна зі своїм призначенням.

Дрон Erida від Yi Technology зможе знімати відео роздільною здатністю 4K з частотою в 60fps

Компанія Yi Technology анонсувала дебют свого нового дрона, який станеться на технологічній виставці CES 2017. Виставка відбудеться найближчим часом, а перші подробиці про новий дрон вже стали відомими. Розробники труять нас зображеннями і деякими технічними характеристиками трікоптера Erida, повідомляючи, що він стане першим мейнстрімним дроном, зробленим повністю з вуглеволокна, здатним розвивати високу швидкість і знімати відео з роздільною здатністю 4K з частотою в 60fps. І, поки більшість сучасних дронів оснащується чотирма роторами, на Erida встановлено три, що і робить девайс трікоптером.

Підписатися на цей канал RSS