FlexWash + FlexDry від Samsung змішує 4 пральних машини в одну систему

Розмір і можливості пральної машини — занадто індивідуальний параметр для кожного будинку. Для квартир і будинків, для маленьких і великих сімей потрібні різні можливості. Для дуже великих будинків або людей з величезною кількістю одягу в ідеалі можуть знадобитися натуральні домашні пральні не тільки з пральною машинкою, але і з окремою сушаркою. Чи ні? В Samsung вважають, що не зовсім. На CES 2017 буде вперше представлена ціла пральна домашня система 4-в-одному FlexWash + FlexDry. Чотири машини в одній, що комбінують дві пральки і дві сушарки. Кожна зі своїм призначенням.

Як зрозуміло з назви, FlexWash бере на себе турботу по очищенню вашої брудної білизни. Ця частина зібрана з двох секцій: пральної частини на 5 кубів і завантажувальнї на 1 куб. Різниця не тільки в розмірі. Велика секція справляється з великою кількістю одягу, а мала призначена для делікатного прання і більш дрібних предметів одягу. Вони можуть працювати незалежно один від одного, завдяки чому вийде значно заощадити собі час.

Samsung FlexWash + FlexDry

Сушарки, мабуть, тут найбільш цікаві. Також, як і пральні секції, FlexDry займається великими завантаженнями одягу окремо. Але є тут на верхній частині плоский відсік Delicate Rack, який використовує контрольовані потоки гарячого повітря для сушіння декількох предметів одягу, завантажених в нього.

Незважаючи на те, що пральна система FlexWash + FlexDry з боку може здатися складною, насправді у використанні вона, навпаки, буде вельми простою. Для двох пральних відсіків, наприклад, не буде потрібно встановлювати окремі водні лінії, достатньо буде однієї загальної. Більш того, пральна система (що не дивно) може контролюватися вами віддалено завдяки мобільному додатку Samsung Smart Home для операційних систем iOS або Android.

Система Samsung FlexWash + FlexDry

Інформації про доступність і ціну системи FlexWash + FlexDry поки немає, але швидше за все на CES 2017 вона з'явиться. Залишається сподіватися, що ця пральна система не буде спалювати одяг замість того, щоб прати його.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар