Прасувальна машина effie прасує речі замість вас

Багато з нас вже давно користуються посудомийними машинами, щоб не отскребать самостійно жир від брудних тарілок. Ну що ж. Тепер з'явилася подібна прасувальна машина, що отримала назву effie. Згідно розробникам з Британії, ви просто закидаєте в машину речі (так, прямо відразу з пральної), запускаєте і все. Вони виходять вже висушеними, відпрасованими і без зморшок на тканині. Управління пристроєм неймовірно просте. Багато часу на процес, на відміну від звичайного прасування праскою, ви не втратите.

За один раз просушити і відпрасувати можна 12 речей. Ви просто підвішуєте їх на спеціальні вішалки. Сортувати одяг за матеріалом не буде потрібно. Машина справляється з самими різними одежної: поліестером, шовком, віскозою, денимом. Проблем при прасування не виникає. Після того, як ви завантажили машину і натиснули кнопку "старт", одяг ховається в "надрах" машини, де Пресовий система контактує з тканиною. Речі висушуються, гладити, залишаються без будь-яких неприємних зморшок.

За часом на прасування і сушіння одного предмета йде близько трьох хвилин. Обробляються речі по черзі, а не пачкою: при завантаженні 12 речей процес займе трохи більше півгодини. Завантажувати можна практично все: від шкарпеток і футболок до наволочок і простирадл.

Електронні машина effie

Прасувальну машину effie можна використовувати і для делікатних речей. Пристрій просто обробляє їх паром, ніяк не чіпаючи. Для води передбачений спеціальний знімний резервуар: вбудовувати effie до водопровідних труб, як пральну машину, не буде потрібно. До речі, у неї є коліщатка, завдяки яким можна тягати девайс з кімнати в кімнату, не підшукуючи постійне місце. Відпрасували речі   — відвезли машину в окремий кут, щоб не заважала. Зручно для квартир і будинків з обмеженим простором.

Розумна прасувальна машина effie

Вже в березні наступного року розробники планують почати приймати попередні замовлення на пристрій. Найперші машини будуть йти за ціною приблизно в 913 $. Коли почнеться доставка перших машин, невідомо. Дата старту відкритого продажу   — теж. Зате вже зараз можна подивитися на effie в дії на відео від розробників.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар