Пауербанк Saber від Romeo Power зможе тримати зарядженим навіть ноутбук

Розробник Romeo Power анонсував вихід зарядного девайса мрії. Це довгастий Saber, що працює за власною запатентованою компанією технології управління потужністю. Компактний зарядний пристрій здатний підтримувати в дорозі навіть працюючий ноутбук. Так що, якщо ви живете з дідком, у якого убитий акумулятор, через що він не здатний працювати не від зарядки довше п'яти хвилин, Saber від Romeo Power — ваш варіант.

Пауербанк Saber від Romeo Power представлений в трьох кольорах

Компанія Romeo Power була створена інженерами і дизайнерами, які працювали на SpaceX, Tesla, Samsung, Apple і Amazon. І представлений персональний зарядний блок Saber розроблений на основі тієї ж технології, яка використовується для стаціонарних зарядних станцій і електричних транспортних засобів. Тільки на ній одній компанія вже встигла підняти 30 мільйонів доларів.

Пауербанк Saber від Romeo Power зможе зарядити ноутбук

Діон Іссельхардт, колишній директор відділу дизайну центру стратегії та інновацій Samsung, нинішній начальник відділу дизайну Romeo Power, каже:

— Saber   — це все одно що мати в кишені звичайну розетку.

Щоб зарядити пауербанк повністю, достатньо двох годин. Він пропонує потужність в 86 ват. Як запевняють розробники блок здатний 2 рази повністю зарядити батарею практично будь-якого ноутбука, 2-4 рази   — будь-планшет, 10 раз   — смартфон. Такий девайс може стати справжнім благословенням, якщо ви віддаєте перевагу працювати або просто змушені зависати з ноутбуком в кафешках, де на всіх охочих не вистачає розеток.

Водонепроникний зовнішній акумулятор Saber

Для заряду передбачено кілька різних роз'ємів:   Variable AC, USB-C і два USB. Заряджати можна абсолютно будь-який пристрій з вхідною потужністю нижче 90 ват. Хоч MacBook, хоч смартфон, хоч дрона або фотоапарат. Saber може одночасно заряджати до чотирьох девайсів. Передбачено захист від попадання всередину пилу і води, так що користуватися ним можна навіть на пляжі. Важить блок трохи менше одного кілограма. Для таких можливостей це   — зовсім не багато.

Зовнішній акумулятор Saber

Завдяки технології управління потужністю пристрій розрізняє підключення девайси. Блок автоматично подає саме ту потужність, яка необхідна вашого ноутбука або смартфону. Придбати собі такий можна за ціною в 299 $. Ціна за попереднім замовленням   — 199 $. Пауербанкі доступні в синьою, червоною або чорною кольорах.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

1 Коментар

  • Strol
    Strol П'ятниця, 20 жовтня 2017, 10:21

    За 300 уе я лучше буду с собой носить акум от мопеда

    Коментувати

Залишити коментар