Клавіатура Microsoft Modern Keyboard доступна зі сканером відбитка пальця

Схоже, що Microsoft активно просуває всі переваги використання Windows Hello. Але що, якщо ви   — володар старого PC без сканера відбитка пальця і вбудованою веб-камери, а перевагами скористатися хочете? У Microsoft є відповідь на це питання. Компанія представила нову клавіатуру Microsoft Modern Keyboard. Це стильна Bluetooth-клавіатура (сучасна, як зрозуміло з назви), оснащена "прихованим" сканером відбитка пальця.

Насправді, сканер не приховати. Для нього є окрема клавіша поруч із клавішею Alt. Само собою, вам необхідно буде працювати з Windows 10, щоб скористатися Windows Hello. Чи користуєтеся пристроєм без сканера з оновленою до останньої версії системою? Тоді для вас ця клавіатура з вбудованим сканером відбитку пальців точно виявиться корисною.

Клавіатура Microsoft Modern Keyboard

Крім цього користувач отримує звичайну клавіатуру, у якій не так багато переваг перед аналогічними, але більш дешевими моделями. Вона сумісна з & nbsp; Bluetooth Low Energy 4.0 / 4.1. У Microsoft стверджують, що радіус на відкритому просторі становить 15,2 метра, а в закритому (наприклад, вашому офісному) & nbsp; & mdash; 7 метрів. Користуватися можна як в бездротовому, так і в дротовому режимі. Для підключення безпосередньо до вашого комп'ютера передбачається USB-порт.

Підключення клавіатури по USB-кабелю безпосередньо до комп'ютера дозволить не турбуватися про періодичну підзарядці вбудованої батареї. Однак, вона і так на повному заряді здатна буде протягнути не менш чотирьох місяців без підключення. І, незважаючи на те, що це повнорозмірна клавіатура з усіма основними клавішами і цифровими, вона тонка і важить всього 413 грам. Так що, її без проблем можна брати з собою практично куди завгодно.

Bluetooth-клавіатура Modern Keyboard від Microsoft

Клавіатура Microsoft Modern Keyboard з Fingerprint ID (так, це її повна назва) вже доступна. Купити її можна як через офіційний сайт Microsoft, так і в деяких роздрібних магазинах. Приготуйтеся заплатити за неї більше, ніж за просту Bluetooth-клавіатуру: в Microsoft просять 129,99 $ за одну штуку. І забудьте про постійному введенні особистого пароля при запуску операційної системи свого комп'ютера.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар