Роутер Blue Cave від Asus шокує дірою всередині

Протягом довгих років Wi-Fi роутери залишалися непривабливими девайсами, що ховаються від загальної уваги на полицях або за телевізором. В Asus розраховують, що новий роутер Blue Cave ховати від очей гостей ви точно не захочете. Він виглядає як дивна електрична точилка для величезного олівця через дірку всередині. Увага такий роутер точно притягує. І в Asus обіцяють, що з його можливостями ви покриєте мережею інтернету всю територію свого будинку.

Дизайн розроблявся не тільки для оригінального зовнішнього вигляду пристрою. Замість того, щоб встановлювати антени поверх роутера, розробники помістили їх всередину його верхній частині. Материнська плата, виконана за технологіями Intel, встановлена внизу. А ця сама діра посередині забезпечує необхідну дистанцію між материнською платою і антенами. Формат ніяк не впливає на швидкість, але в Asus вважають, що Blue Cave дозволить транслювати відео в форматі 4K і завантажувати файли без будь-яких проблем. Додатково роутер підтримує систему IFTTT для управління девайсами інтернету речей і Amazon Alexa. Він зможе трохи полегшити життя користувачам, у яких досить багато гаджетів розумного будинку, що використовують підключення до мережі.

Роутер Blue Cave від Asus

Не забули в Asus і про актуальну проблему безпеки в тому, що стосується бездротових технологій та інтернету речей. Розробник, як зазвичай, вирішив впровадити в Blue Cave систему AiProtection, розроблену в Trend Micro. А на додаток до всього в Asus дозволили власникам смартфонів управляти роутером через додаток на смартфоні. За схожим принципом працює і маршрутизатор Google Wi-Fi. Користувач з правами адміністратора зможе переглядати дані по підключенню, встановлювати ліміти на час в мережі членам сім'ї і вирішувати, які програми можуть отримувати доступ до мережі, а на які слід поставить заборону з'єднання. Додаток буде надсилати повідомлення кожного разу, коли до мережі буде підключатися новий пристрій, а також повідомлення про потенційних погрози злому, виявлених AiProtection.

Маршрутизатор Blue Cave від Asus

Роутер Blue Cave від Asus був представлений на виставці Computex 2017. Точна дата його відправки на ринок невідома, але ціну розробники вже назвали. Роутер обійдеться вам в 180 $.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар