Система роутерів Velop від Linksys покриє всю територію вашого будинку мережею і забезпечить безпеку

Компанія Linksys представляє Velop: роутерну систему Wi-Fi, яка зможе позмагатися навіть з Google Wi-Fi. Повноцінно систему буде представлено на CES 2017 буквально на цьому тижні. Система призначена для того, щоб покрити мережею Wi-Fi весь ваш будинок, не залишаючи сліпих плям. Кожен юніт системи (представляє собою білий моноліт в 17,8 см заввишки) зв'язується з усіма іншими, формуючи домашню мережу. Також розробники обіцяють автоматичне оновлення системи, що перекриває всі можливі загрози безпеки, помічені на лінії.

Одним з головних переваг Velop стає простота установки і настройки. Все це робиться через додаток від Linksys, який отримав редизайн у порівнянні з попередніми версіями. Процес тримається на Bluetooth-з'єднання між вашим смартфоном і юнітами Velop. Так можна задати параметри доступу, зробити один з пристроїв, що підключаються, пріоритетним або заблокувати доступ до мережі на певних девайсах (наприклад, на ігровій приставці) у певний час.

Система роутерів Velop від Linksys

Насправді, Linksys зі своїм Velop схаменулися якось пізно. Пару місяців тому з'явилася система Google WiFi, до нього вже була система eero, та й у Orbi від Netgear чудові технічні характеристики. У Linksys заявляють, що їх секретною зброєю стане те, як багато передавачів встановлюється всередині. Кожен з роутерів це Tri-Band AC2200, який використовує Qualcomm SoC з чотириядерним процесором ARM Cortex-A7 частотністю в 716 MHz. На них встановлено по три Wi-Fi передавача, один частотністю в 2,4 GHz, а два в 5 GHz. Також тут є по два LAN/WAN-порта. Заодно вбудовано по 4 Gb флеш-пам'яті, по 512 Mb оперативної DDR3-пам'яті, Bluetooth 4.0 і шість антен.

Задня панель Velop від Linksys

Тут також є інтегрована Amazon Alexa, однак, розмовляти з Velop як з Echo ви все одно не зможете. Але якщо у вас є Echo, ви зможете просити його включити або відключити гостьову мережу. Або зачитати вголос параметри доступу до мережі. А завдяки наявності роз'ємів LAN/WAN можна буде підключити провідний роутер або інший девайс, щоб додатково приєднати його до мережі. Кожен роутер в мережі обіцяє покриття аж на 185 квадратних метрів площі.

Система WiFi маршрутизаторів Velop від Linksys

На систему вже можна оформити попереднє замовлення, відправка покупцям почнеться з 15 січня. Один юніт обійдеться вам в 199,99$, два за 349,99$, а набір з трьох в 499,99$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар