Міні-клавіатура Lenovo 500 Multimedia Controller з тачпадом з'явиться в продажу в березні

Розробник Lenovo представив свій новий комбо-девайс: поєднану в один пристрій компактну клавіатуру і комп'ютерну мишу. Девайс отримав назву Lenovo 500 Multimedia Controller. Це бездротовий пристрій, досить маленький, щоб поміститися в одну вашу руку. Він призначений для роботи з різними мультимедійними гаджетами, дозволяє друкувати, керувати жестами і виконувати інші прості завдання. Одною з переваг цього оригінального пристрою став ще і його бездротовий радіус: 500 Multimedia Controller буде працювати з гаджетом-джерелом на відстані майже 20 метрів. Вражаюча дальність, чи не так?

Компанія Lenovo випускає величезну кількість різних гаджетів. Серед них дисплеї, мобільні пристрої, цілі комп'ютери й інше. Багатьом з них не завадить такий ось комбо-девайс. 500 Multimedia Controller покликаний полегшити роботу з найрізноманітнішими пристроями: хоч смартфонами, хоч величезними телевізорами. Контролер виглядає як маленька клавіатура (якою він, власне, і є) і зв'язується з багатьма вашими домашніми пристроями бездротовим шляхом.

lenovo 500 multimedia controller 1

Контролер 500 Multimedia виконує не тільки функції клавіатури, хоча зовні по ньому і не скажеш. Він може працювати комп'ютерною мишею за принципом тачпада. За цим принципом взагалі весь девайс і функціонує: користувачі можуть вільно торкатися до клавіш на клавіатурі, вводячи паролі або відповідаючи на повідомлення. Або швидко перемикатися на "мишу", щоб клікнути по іконці на робочому столі дисплея, а потім запустити який-небудь фільм.

lenovo 500 multimedia controller 2

Як згадувалося вище, контролер 500 Multimedia має набагато більш широкий радіус покриття, ніж всі ваші бездротові пристрої. Для великих будинків в майбутньому він може виявитися просто незамінним. Як і для великих приміщень, коли вам не захочеться підніматися з місця для управління домашніми пристроями. Важить пристрій менше 150 грам, його можна буде тягати з собою просто в кишені. Доступний контролер буде вже в березні за ціною в 54,99$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар