Чохол Boost додасть роз'ємів на дванадцятидюймові MacBook

Дванадцятидюймові MacBook від Apple серед шанувальників цієї компанії вже встигли стати досить популярними. Ось тільки проблема того, що у них всього один роз'єм USB-C, напружує навіть тих, хто до останнього готовий захищати улюблені яблука. Захисний чохол Boost (прямо зараз є предметом кампанії зі збору коштів на Kickstarter) зможе розширити це обмеження, додавши нових роз'ємів. А заодно порадує зацікавлених великою кількістю додаткових можливостей.

Boost буде працювати в якості апаратного ключа і адаптера. А зовні, як можна зрозуміти з промо-матеріалів, буде повторювати зовнішній вигляд самого ноутбука. Звичайно, додавши трохи додаткової товщини тонкому MacBook. Але не критично. Товщина самого чохла становить, згідно із заявами розробників, 1,96 см.

Чохол Boost для MacBook

В чохлі Boost знайдеться пара додаткових батарей ємністю в 3 000 mAh, які продовжать життя вашого пристрою без підключення до мережі. А якщо ноутбук не використовується, цей чохол також можна буде застосовувати для зарядки інших ваших девайсів від нього. Для багатьох користувачів iPhone це може стати справжнім порятунком, адже до дванадцятидюймового MacBook не можна підключити зарядний адаптер на кабель Lightning.

У чохла є ще кілька додаткових можливостей: порт microHDMI, слоти для SIM і SD карт, аудіоджек і ще два роз'єми USB-A. Слот для SD-карт "невидимий": карта під час застосування не буде стирчати назовні. Так ви зможете залишати картку всередині при перенесенні ноутбука, не боячись пошкодити як її, так і сам слот. А для того, щоб зарядити чохол і MacBook в ньому, ви зможете використовувати той же самий рідний зарядник Apple USB-C.

Чохол Boost

Чохол Boost уособлює своїм існуванням вірність шанувальників Apple техніці і компанії: замість того, щоб припинити користуватися продукцією, вони витрачають додаткові кошти на сторонні девайси. Кампанія зі збору коштів практично зібрала мінімальну суму на виробництво, щойно запустившись, а попереду ще близько 50 днів. Дістати собі такий чохол (який розробники називають робочим прототипом) можна за мінімальний внесок в 129$. Сумісні чохли з моделями MacBook на 12 дюймів 2015 і 2016 років. Якщо все піде за планом, відправка чохлів першим власникам почнеться вже до квітня 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар