MasterPro 6 від CoolerMaster додасть лінійці модульних корпусів елегантності

Весь минулий рік виробник CoolerMaster носився з ідеєю популяризації модульних комп'ютерних корпусів. З такими кожен користувач зможе зібрати собі комп'ютер з того заліза, яке відповідає його потребам. Лінійка модульних корпусів знову поповнюється моделлю MasterPro 6, відмінно підходить тим користувачам, яких влаштовує простий, але стильний дизайн. По суті, це поліпшена модель попереднього корпусу лінійки.

MasterPro 6 являє собою коробку системного блоку. У конструкцію входять верхня, нижня і бічні панелі. Всі частини корпусу легко знімати і ставити назад. Розробники говорили, що хотіли створити корпус в мінімалістичному дизайні, щоб він міг вдало вписатися в будь-який інтер'єр. Але, звичайно, весь простенький зовнішній вигляд MasterPro 6 можна поміняти завдяки системі "Free Form", що дозволяє напхати його самим стильним геймерським залізом.

Всередині корпусу ви знайдете два блоки для установки SSD-накопичувачів. Також там встановлено окрему панель, що ізолює всі кабелі і джерела енергії від інших компонентів системи.

MasterPro 6 від CoolerMaster

Представники CoolerMaster кажуть:

"Якщо у вас повно ідей про те, як найкраще розташувати начинку системного блоку, з системою Free Form у вас з'явиться така можливість. Концепція системи полягає в справжньому квесті по створенню модульного системного блоку. З таким ви легко зможете вийняти відсік для дисковода, встановити SSD в чотирьох різних місцях, поставити більшу систему охолодження і відеокарту. А всі ваші кабелі залишаться захованими і чистими".

Панелі сидять щільно, але для додаткового охолодження їх можна піднімати. Корпус йде з трьома кулерами в 140 мм: два спереду, один ззаду. При бажанні (або необхідності) вийде додати ще три кулера. Або поміняти їх на рідку систему охолодження з підтримкою двох радіаторів в 280 мм. Встановити всередину MasterPro 6 вийде до 7 дисків, два додаткових осередки для SSD, пару оптичних приводів. Знайдеться місце і для відеокарти довжиною в 29,7 см. Або, якщо відмовитися від приводів, то і для відеокарти довжиною в 41,1 см.

Розробники будуть поставляти дві версії корпусу. Один з кулером з синім підсвічуванням, другий   — з червоним. Доступний корпус буде вже в лютому 2017 по ціні в 140 євро. Інформації про вихід і вартість на американському ринку поки немає, але швидше за все він буде коштувати приблизно так само, близько 150$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар