Ігровий комп'ютер Brix Gaming GT від Gigabyte укладено в дуже дивний корпус

Коли геймери думають про ігрові комп'ютери з ексцентричним дизайном, їм на розум насамперед спадають такі бренди як Alienware і Republic of Gaming від ASUS. Новий Brix Gaming GT від компанії Gigabyte, мабуть, зможе зрівнятися з цими брендами, тому що виглядає як якийсь високотехнологічний пристрій з "Чужого". Укладений в корпус, схожий на димохід, пристрій, має всі технічні характеристики, які можуть зацікавити сучасного геймера. Якщо цей дизайн з зеленим кольором і синіми вогниками не стане проблемою.

Давайте подивимося, що ж у Brix всередині. Він працює на процесорі Intel Core i7-6700K з 16 Gb оперативної пам'яті DDR4. Будуть доступні дві версії комп'ютера, але різниця тільки у відеокартах. Один працює на Nvidia GeForce GTX 1070, а інший на версії 1080. Тут встановлено жорсткий диск HDD в 1 Tb, також є SSD в 240 Gb.

Ігровий комп'ютер Brix Gaming GT від Gygabyte

Навіть в питанні мережевих з'єднань новий ігровий комп'ютер від Gygabyte мало кому програє. На додаток до вбудованих модулям Wi-Fi 802.11 і Bluetooth 4.2 цей димохід отримав підтримку Gygabyte Ethernet для ще більш швидкої передачі даних. Він також підтримує вже не такий новий, але той, що стає все більш популярним, роз'єм Type-C Thunderbolt 3, який раз у раз сьогодні обговорюють в зв'язку з останніми моделями MacBook Pro.

Комп'ютер Brix Gaming GT від Gygabyte

Начинка ігрового комп'ютера, як для сучасних подібних, зовсім стандартна. А ось дизайн — ні. У досить тісний простір розробники утрамбували такі потужності, що це в перспективі може стати великою проблемою. Але замість того, щоб попрацювати над якою-небудь оригінальною системою охолодження для всього цього, розробники Brix Gaming, здається, задовольнилися природною вентиляцією, що стала можливою завдяки зовнішньому дизайну цього димоходу. І — почекайте-почекайте — кришкам, що піднімаються на верхній частині системного блоку.

Gygabyte Brix Gaming GT

Однак, такий дизайн економить простір і може стати непоганим рішенням для домашньої розважальної системи. Технічні характеристики досить гарні для віртуальної реальності. Деталі про доступність і ціну ігрового комп'ютера поки невідомі.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар