Магнітний перехідник MagNeo для нових поколінь MacBook

В Apple раз у раз зрізають функції, до яких користувачі встигли звикнути. Абсолютно всі в курсі того, що власникам iPhone 7 доводиться стикатися з проблемою відсутності джека для навушників. Але не тільки лінійка смартфонів втратила важливу функцію. Перехід на USB-C роз'єми обрізає у ноутбуків MacBook і MacBook Pro можливість підключати кабель живлення MagSafe. Заповнити цей недолік вирішили розробники з Branch, представивши на Kickstarter магнітний перехідник MagNeo для USB-C, що дозволяє передавати дані й енергію, а також транслювати відео і аудіо.

Кабелі потрібні завжди і скрізь. Звільнитися від них повністю у нас поки не виходить. А з кабелями можуть приходити і проблеми, їм властиво перетиратися, ламатися, виводити з ладу через неправильну експлуатацію порти ... MagNeo розроблявся так, щоб звести пошкодження до мінімуму. Він легко кріпиться магнітним способом, його не треба смикати і розхитувати тим самим порт. Подібні магнітні кабелі вже щосили використовуються в зарядках для смартфонів, навушників і навіть електро-гітар.

Магнітний перехідник MagNeo

Розміри кабелю MagNeo складають 9.1 x 23.9 x 17.3 мм. Branch, звичайно, не перша стороння компанія, яка вирішила пройти з цією ідеєю, але на відміну від того ж Griffin Breaksafe, їх адаптер може проводити не тільки енергію до девайсу, але і передавати відео роздільною здатністю до 5K, а також надає можливість передачі даних до 10 Gb в секунду.

Адаптер MagNeo сумісний з девайсами Thunderbolt 3. І, незважаючи на те, що в основному Branch націлюється на шанувальників техніки Apple, працювати кабель буде і з ноутбуками від інших виробників, а також моніторами і зовнішніми девайсами на Android, що вже перейшли на роз'єми типу USB-C. Як і у самих роз'ємів, у кабелю MagNeo немає правильного боку, що вирішує проблему з дратівливими спробами "увіткнути те, що не втикається".

Перехідник MagNeo для MacBook

Гроші на виробництво Brunch збирає на Kickstarter. Мінімальний поріг кампанія вже відбила, попереду ще близько місяця на збори. Отримати такий адаптер можна мінімум за 35$. І, якщо все пройде за планом, відправлятися до своїх нових господарів кабелі почнуть вже в січні 2017 року.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар